Sarılma

6 0 0
                  

Okul bitmişti ve ben eve dönüyordum. Volkan cıkışta yanıma gelmişti. Bu akşam sahilde buluşalım mı demişti ve haberleşmek için numaramı istedi. Benden bu fırsatı kaçırmadan hemen telefon numaramı verdim. Volkanın evide bizim o taraflardaydı beraber yürüdük. Arkamızdan bi ayak sesi duydum. Ama arkamı döndüğümde orada kimse yoktu. Sanırım bu Sinandı.
Eve girdim çantamı odama atıp direk cama yöneldim. Kim olduğunu cok merak etmiştim. Baktım baktım kimse görünmüyordu. Tam camdan ayrılırken Sinanı gördüm. Anlamıştım bizi takip ediyordu. Ama neden?
Odama geçtim Volkana mesaj atıp banyoya girdim. Sahile gitmek için kıyafet arıyordum. Hava soğuk değildi. Şort,askılı t-shirt ve spor ayakkabımı giymeyi düşünüyordum.(Mediada var)
Hafif bi makyajdan sonra Volkanı beklemeye başladım.
30 dk sonra...
Volkan aradı ve aşağıya gelmemi istedi. Ayakkabılarımı giyip aşağıya indim.
Kapıda elinde çiçekle bekliyordu. :)
Selam dedim ve çiçekleri elinden alıp eve bıraktım. Teşekkür ettim.
Gidelim o zaman diyerek yürümeye başladım.
Sahile vardığımızda saat 7:30 civarıydı.
Biraz yürüdük sonra bi kafede oturup içecek içtik ve tatlı yedik.
Eve doğru dönerken Sinanla karşılaştık. Sadece selam verip yürüdüm. Sinanı görünce Volkanın surat ifadesi değişti. Sanırım düşmanlardı bu ikisi ama bu olayın peşini bırakmam tabiki. Selam verip yürümeye devam ettim. Eve geldiğimizde saat 10:45 di. Volkana sarıldım ve eve girdim. Annem merak etmişti beni hemen aç mısın kızım sana bişeyler hazırlıyım mı diye sorular sordu. Annemi dinlemeyerek odama geçip üstümü değiştirdim.
Volkana sarılınca değişik şeyler hissetmiştim. Çok tatlı bi histi anlatamam ama bi daha sarılmak istiyorum. Yarın için kıyafetlerimi hazırladım. Pijamalarımı üstüme geçirip saçlarımı topuz yaptıktan sonra alarmı kurup yattım.

Yayımlanan bölümlerin sonuna geldiniz.

⏰ Son güncelleme: Feb 02, 2016 ⏰

Yeni bölümlerden haberdar olmak için bu hikayeyi Kütüphanenize ekleyin!

...Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin