Diamond Pohľad:

Vlasy vyčesané dohora ,svetlo hnedej farby.Karamelové oči.Plné pery.

Bol dokonalý.

Očami som schádzala nižšie. Mal čierne obtiahnuté tielko ,ktoré mu dokonalo obťahovalo jeho vypracované telo a odhaľovalo tetovanie na ruke.Na krku mal zavesený zlatý reťaz.

Bol kurevský fajný.

Mal čierné koženne nohavice a zlaté supry.Mal dobrý štýl obliekanie.S takýmto zajačikom by som sa pohrala.Zapozerala som sa na jeho ruku. Uhmmm, jeho palčeky su dlhé a určite aj užitočne.Usmiala som sa nad svojou myšlienkou.

"Diamond." Fredo mi začal mávať rukou pred tvárou aby som sa prebrala."Čo sa deje?" ihneď som spozornela."Zapozerala si sa na mňa.Inak ja som Justin,Justin Bieber."povedal chrapľavým hlasom."Ja som Diamond." pozrela som mu do očí.Zablískla sa v nich smrť,chlad a bezcitnosť.

Tento človek bude určite skvelý vo svojej práci.

"Fájn chalani.Môžme vyraziť." kývla som rukou na znak toho aby nástupili do aut.

"Justin!" skríkla som ked som videla ,že vchádza do auta.Hned sa otočil a pozrel na mňa."Nevadilo by ak by som šla s tebou?V zadu v dodávke máme tovar a nechcem sa tam tlačiť." vysvetlila som mu počas toho ako som kráčala k nemu.

"Jasné.Poď, nastúp si." ukázal na auto a ja som sa naňho vďačne usmiela.

Sadla som do auta a čakala kým pojde dodávka a ostatné auta.Justin nevedel kde máme namierene,takže by bolo lepšie ak by sme šli posledný.

"Nechýba Vám niekto?" opýtal sa dosť divným tónom."Nie prečo?" nechápala som."Ja len ,že nevidel som vodcu vášho gangu." dal kľúče do zapaľovania a auto sa pohlo za ostatnými.

"Justin! Ja som vodca tohto gangu." hrdo som sa oprela o sedadlo."Čo si?? Nie! Nie! Nie! Neverím!" začal prostestovať proti mne.

"Čomu neveríš? Že aj dievča môže byť také dobre,dokonca lepšie ako chalan?!" somnou sa netreba zahrávať."Lepšie? Pff.To zrejme nepoznáš mňa zlatko!" mrkol na mňa.

Ak sa snaži flirtovať tak mu to nevychádza.

Asi chcel ukázať ,že je chlap ako sa patrí."Príliš si fandíš." to boli posledne slová v našej konverzácií.

Dalej Justin sledoval už len diaľnicu a priblblo sa usmieval. Amatér.

Tak čo myslíte ako to zatiaľ vyzerá? Bude mať Justin niečo s Diamond?

Klikajte na *VOTE* alebo *LIKE*..Komentáre by tak isto nezasškodili :** Love Youuuuu

Killer VS.KillerRead this story for FREE!