YENİ: Tap'i tanıtıyoruz. 📲'unuz için bağımlılık yapan sohbet hikayeleri. Şimdi Türkçe
Şimdi Edinin

  Demir parmaklıklı kapıyı hızla kapattım. Köşeye sindim. Vücudundan gelen kırılma seslerinin yanı sıra ağlıyordu. Onu böyle acı içinde izlemek benimde gözlerimi doldurmuştu. Parmaklıkların arasından ona baktım. Zincirler yerde duruyordu. O ise köşede kıvranıp duruyordu.

Candi : Ethan. Ben yanındayım. Lütfen. 

  Göz yaşlarımın neden aktığını bilmiyordum. Sonuçta o aptal bir köpekti, değil mi ? Başından beri değişmeyen düşüncem şimdi de değişmeyecekti. Evet, o aptal bir köpekti. Ama… Aynı zamanda acı da çeken aptal bir köpek. 

  Ethan beni fark edince kurt adam hızıyla parmaklıklara yaklaştı. Onun ani refleksinden hemen kaçamadım. Onun sivri tırnakları elimi kesti. Hemen uzaklaştım. O kapıyı zorlamaya başladı. Neredeyse demir kapıyı kıracaktı. Daha fazla duramayacağımı düşünüp vampir hızıyla yukarı çıktım. Oturma odasına gidip koltuğa uzandım. Elim çok acıyordu. Ama şu anda onu düşünemezdim. Özellikle de Ethan ‘ın aşağıdan gelen acı dolu çığlıklarıyla… 

 Sabah uyandığımda koltukta rahatsız bir şekilde uzanıyordum. Kendime gelince banyoya çıktım. Bir güzel temizlendim. Ethan onun için mahvolduğumu düşünemezdi. Elimdeki kesik iyileşmişti. Artık daha iyiydi. 

  Her şeyin tastamam olduğuna emin olduğumda bodruma indim. Ethan yerde kıvrılmış yatıyordu. Kapıyı açtım. Onu uyandırmadan önce üzerine bir ceket koydum ve sonra onu dürttüm. Başta uyanmadı. Sonra tatlı sesim onu yandırdı. 

Candi : Ethan. Hadi, kalk. 

Ethan : Yıllardır böyle kaldırılmamıştım. Bana annemi anımsattın. 

  Ceketi vücuduna sararak ayağa kalktım. Köşedeki kıyafetleri ona vermek için arkamı döndüm. Ama bu sırada kendimi gülmekten alıkoyamadım. Kıyafetler parçalanmıştı. Ona parçalanmış kıyafetleri fırlattım. Bodrumdan çıkarken sözleri kanımı dondurdu.

Ethan : Dün seni korkuttum mu ? 

  Tabii ki de korkutmuştu. Ben vampirdim. O da kurt adam. O beni ısırsaydı ben ölürdüm. Ayrıca tüm akşam onun çığlıkla karışık ulumalarını dinlemiştim. O an kendimi bir çizmenin altında ezilmek üzere olan bir karınca kadar çaresiz ve korkmuş hissetmiştim. Tüm bu korkutucu fikirleri aklımdan sürdükten sonra alayla cevap verdim. 

Candi : Dün Hulk gibiydin. 

  Ardından hızla salona geri döndüm. Kendimi aç hissetmiyordum. Tabii, beni evcilleştirmişti. Ethan‘ın aç olacağını düşünüp mutfağa yöneldim ve ona kahvaltı hazırlamaya koyuldum. Bu kahvaltı ona iyi gelecekti. Kısa bir süre sonra Ethan ‘ın içerden bana seslendiğini duydum. Yanına gittiğimde gömleğini düğmelerini iliklerken sinirli gözüküyordu. Kafasıyla koltuğu işaret edince başımdan kaynar sular döküldü. Dün elim kanarken koltuğa yatmıştım. Koltuk kan olmuştu. Onu tamamen unutmuştum. 

Ethan : Kimin kanı bu ? Seni- 

Candi : Haklısın. Beni evcilleştirmiştin, değil mi ? Biriyle  beslenmiş olamam! 

Ethan : Öyle demek istemedim. 

Candi : Bence aynen öyle demek istedin. Merak etme, o benim kanım. Dün vahşi bir köpeğin kulübesinden çıkmasını engellerken biraz hasar aldım! 

  Hızla odama çıktım. Ve kapımı kitledim. Hayır, beni evcilleştirmesi kesinlikle iyi bir şey olamazdı ! Doğama aykırıydı! Ben buydum. Köpek yavrusu falan değildim. 

  Neredeyse sakinleşiyordum. Telefonum çalıyordu. Telefona baktığımda Bart McBasal ‘ın adını görünce yeniden sinirlendim. Yine neden arıyordu ki ? Telefonu sertçe duvara attım. Telefon parçalara ayrılarak yere düştü. Daha beş dakika geçmeden Ethan odama geldi. Kapıyı çaldı ve içeri girmek için kapı tokmağını oynattı. Ama giremedi. Kapıyı kilitlemiştim. 

Vampire and Werewolf (Düzenlenecek!)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!