Helicarrier

241 16 0

"Pro vás Grant." No páni to ne! Můj kouč mi právě řekl, ať mu tikám!!! No, ale zase na druhou stranu kdybych musela každý den aspoň stokrát říct agente Warde, což je mimochodem hrozně zdlouhavý podle mě, tak bych se asi zbláznila.

"Oh, dobře." s úsměvem jsem odpověděla.

"Dobře, už bychom vážně měli jít, Coulson bude neklidný." přerušil naše seznamovací chvilky. A vlastně díky bohu, už to začínalo být hodně divné.

"Myslím, že vám Coulson chce ukázat Helicarrier." dodal.

"Helicarrier?" zeptala jsem se. Upřímně se neměla ani tucha o čem právě mluví.

"No, uvidíš sama." řekl a usmál se, k těm jeho očím bych si mohla vzít sýrovej popcorn a dívat se na ně celý hodiny. Ale dost! Už i moje myšlenky jsou proti mně. Šli jsme do společenské místnosti a tam už Coulson hrdě stál i se zbytkem týmu no, jen doufám že se nečekalo jen na nás.

"Kde jste byli už čekáme jen na vás." Změna, čekalo se jen na nás.

"Omlouvám se, zrovna jsem ukazoval Tris náš sklad zbraní." Alespoň se z toho nemusím vymlouvat já.

"Dobře, tak jdeme." řekl a vyrazil směrem ven. Vyšli jsme schody nahoru a ocitli se někde v poušti, přesněji tam kde předtím, když mě vedl na základnu.

"A kde to přesně jsme?" nedalo mi to a zeptala jsem se.

"To se dozvíte, až projdete výcvikem. Neberte to jako urážku, ale nejprve si vás musíme trochu otestovat. Nebojte každý si tím prošel." takže skvěle, nevím kde jsme, ani vlastně s kým. Opět mě dostala ta ironie situace.

Najednou se nad námi ozval obrovský randál a asi 2 metry od nás se otevřel veliký podzemní prostor, zřejmě přistávací plocha. A ten randál co jsme zaslechli? Zvedla jsem hlavu a nad námi viděla gigantický létající stroj, byl tak velký, že to ani nejsem schopna popsat. Zaletěl do přistávacího prostoru a vidím že z jeho přídi, teda alespoň doufám, že to byla příď, vystoupila žena. Malá, bruneta, aziatka myslím.

"Představuji vám helicarrier! Chlouba Shieldu. A těšte se až jím poletíte. Musím vám ukázat co všechno umí, budete nadšená. Nejprve ale musí natankovat, proto tu staví." s velkou pýchu vznesl Coulson svůj proslov.

Mezitím k nám došla ta žena. "A toto je agentka Melinda May. Poslední člen mého týmu. Je to specialistka na terénní akce a také moje zástupkyně. Občas jí říkáme kavalérie." Po této poznámce vrhla vražedný pohled. "No, zřejmě se jí to moc nezamlouvá." dodal.

"Těší mě jsem Tris, Tris Dunchasterová." s úsměvem v tváři jsem řekla a podala jí ruku.

"Melinda May." S naprosto kamennou tváří a asi i rukou, protože ten stisk by snad i tank rozdrtil! Páni, ta ženská je vážně milá.

Ten den večer:

"A pak říkám: Hele děvče, já jsem tajnej agent, takže se už nesmíme stýkat. Dodnes mi to nevěří." dokončil Hunter svou historku o tom, jak kvůli své práci opustil svou holku. Myslím si, že ten příběh je smyšlený, ale něco na tom bude. Co když jednou budu stát na jeho místě?

"Dáš si ještě trochu vína Tris?" zeptala se mě Bobbi. Byla to taková moje přivítací oslava.

"Jasně, lej to tam!" Přeci jenom, je to první den že? Proč bych si nedala? Coulson to svolil, a hádám že takhle nám to nebude dovolovat často.

"Konečně někdo kdo se umí odvázat!" zvolal Hunter.

"No, už jste spořádali tři sklenice vína, myslím, že odvázat se umíte všichni." poznamenal Fitz, který dnes prohlásil, že nepije.

"A to jste ještě nebyli u nás na silvestra!" řekla jsem. Sakra, ten alkohol, už začíná působit, už říkám to, co nechci. Nemusí o mně vědět každý špinavý tajemství.

"Kalíte?" zeptala se Skye.

"A jak!" odpověděla jsem.

"To vás někdy musíme navštívit!" dokončila rozhovor Skye.

"No, když tam byla moje sestra, skončila s kocovinou, ještě tři dny potom a dítětem. Takže pokud nepatříš jak moje mamka říká k Duchasterovic holkám, dej si pozor. Ale to bys podle mě měla, i když k nim patříš." co já jim ještě nevyklopím...

Ward se podíval na hodinky...

"Zítra začínáme s tréninkem, měla by si jít spát." prohlásil.

"Ale noták, nebuď nuďas, nejsem dítě budu ještě tady." ježiš já byla vážně namol, tohle bych za střízliva nikdy neřekla.

"Dobře, tak pro dnešek, ale ráno si neztěžuj, že chceš ještě spát!"

Doufám že jste si pokračování užili. :3 v příloze helicarrier :3

Dvojí životPřečti si tento příběh ZDARMA!