Tým

333 21 0

O měsíc později:

Mé zranění už bylo poměrně snesitelné a tak mě Coulson vzal poprvé na základnu. Nebudu lhát, byla jsem nervózní jak prase. Ale byla jsem členem supertajný organizace, to mi vlastně splnilo můj celoživotní tajnej vlhkej sen.

Vrtulník přistál a vystoupily jsme. No, ocitli jsme se kdesi v poušti. Tak tady budou mít určitě velké hostiny.

Kdesi v prostoru trochu oprášil písek a do železné desky naťukal kód. Snažila jsem se ho vypozorovat, ale nepovedlo se mi to.

Rozevřely se podzemní dveře a my šli někam pod zem. Cool! Oni mají tajný podzemní bunkry! Došly jsme do velké, zřejmě společenské místnosti. Zahlédla jsem tam 6 lidí. Jeden muž s jednou ženou tam něco ťukali na takových velkých obrazovkách, které musím uznat vypadaly fakt skvěle. A u stolu seděli lidé - dva muži a dvě ženy.

"Lidi, tohle je Tris Dunchasterová, nová členka našeho týmu." Všichni se na něj nechápavě podívali. " Ta z toho obchodu." Pochopili. No, čekala jsem větší profesionalitu.

"Tohle je Jemma Simmonsová, naše Bioložka." ukázal na nižší brunetu stojící u obrazovky a ta na mě mile pokývla na přivítanou. Její pokývnutí jsem jí oplatila.

"Leo Fitz, náš fyzik." ukázal na muže se světlými kudrnatými vlasy stojícího vedle ní. Též jsme na sebe kývli. Páni, ty dva jsou jako dvojčata.

"Lance Hunter, agent do terénu." hlavou pokýval na muže s krátkými hnědými vlasy a strništěm sedícího u stolu. Mimochodem v ruce měl flašku od piva, ale tak mizerná značka. Jestli tady mají jenom tohle tak si to možná ještě rozmyslím. "Čau." řekl a mírně pozvedl flašku. Alespoň někdo tady není tak hrozně učesanej.

"Bobbi Morse, agentka do terénu a občas zaskakuje za Simmonsovou v laboratoři." No, tady asi není pravda to, co se říká o blondýnách, protože vypadala dost chytře a co mě hrozně štvalo, byla jediná žena vyšší, než já. Když je vyšší chlap tak mi to nevadí ale z žen musím být vždy ta nejvyšší, je to takové uspokojení pro moje ego.

"Daisy Johnsonová, dříve jsme jí říkali Skye. Ovládá také jakousi super schopnost kontrolovat vibrace kolem sebe a hýbat či ničit věci." Jakože cože?

"Počkat, nikdo přeci nemá super schopnosti, nežijeme v komiksu." Zasmála jsem se, ale bohužel jediná.

"Víte, svět je teď trochu jiný, než býval dříve a některé předtím nemožné a neuvěřitelné věci se staly realitou. "Aha." dodala jsem poraženecky.

"A tohle je Agent Grant Ward, terénní agent a specialista na utajené mise." Ukázal na posledního muže sedícího u stolu. Měl tmavé, skoro až černé vlasy a hnědé oči. Takže tohle je moje nová partička, vypadají celkem v pohodě, ale s mojí naprosto katastrofální schopností seznamovat se s novými lidmi není úplně jisté jak mě vezmou. Jo a taky mě štve, jak jsou skoro všichni kromě mě nabouchaný.

"Agent Ward vás také bude nějakou dobu zaškolovat, přeci jen, hádám, že jste si asi neprošla nějakým vhodným výcvikem." dodal.

"Asi začneme s tím že vás provedu po zákla..." nestihl to doříct a rozezněl se u telefon. Podíval se na něj a řekl: "Omlouvám se, ale to musím zvednout, po základně vás provede Agent Ward." Hmm, že by milenka?

"Tak jdeme?" ozvalo se za mnou a hádám, že to řekl Ward. No kdo jiný že? Otočila jsem se. "Dobře." odpověděla jsem, jak říkám. Jelikož má schopnost seznamovat se je naprosto mizerná, tak jsem se na víc nezmohla.

Snad se vám třetí díl líbil, je to vlastně takový nekonečný okecávání jednoho okamžiku, ale to snad nevadí. V příloze máte fotku týmu. Bobbi a Hunter tam bohužel nejsou, ty tam dám v příštím díle. Ta vlevo je Skye, vedle ní Jemma, Fitz, Coulson a úplně napravo je Ward. Jo a ta aziatka se objeví v příštích dílech.


Dvojí životPřečti si tento příběh ZDARMA!