Moje ręce zamarzają.

Mój umysł jest na krawędzi szaleństwa.

Oh, ile to już nocy i dni tkwiłam w tej krainie smutku?

~'*

Alexandra Wilson.

Można by powiedzieć, że jest zwykłą szesnastolatką, która na co dzień się uśmiechała i wszyscy ją lubili. Zawsze była gotowa pomóc drugiej osobie w każdej sytuacji i chciała, aby wszyscy byli szczęśliwi.  Tylko problem w tym, że ci "wszyscy" nic o niej nie wiedzieli. Każdy myślał, że była szczęśliwa i kochała swoje życie. Nie wiedzieli o tym, że płakała każdej nocy, przez nienawiść do samej siebie. Nie wiedzieli o tym, że głodziła się, aby być idealną, żeby ktoś ją pokochał. Nie wiedzieli o tym, że na różnych częściach jej ciała były dziesiątki blizn, które codziennie przypomniały jej o wszechogarniającym bólu.

Nie wiedzieli też o tym, że była tak zniszczona psychicznie i chora, że musiała zostać umieszczona w szpitalu psychiatrycznym.

Wszyscy myślą, że wyjechała na stałe do Australii, do swojej ciotki i tam się uczy, bo właśnie tak powiedzieli im jej rodzice. Alex po prostu potrzebowała pomocy, ale nigdy nie miała na myśli psychiatry. Potrzebowała osoby, która pokazałaby jej, czym jest szczęście i że warto jest żyć.

Teraz była zupełnie sama, wśród czterech ścian. Mogła wychodzić tylko i wyłącznie kiedy prywatni nauczyciele przyjeżdżali do szpitala i uczyli odpowiednie grupki osób.

Potrzebowała kogoś, kto agrafką spiąłby jej złamane serce.

----------------------

Hej :)

Wracam na wttpd z zupełnie nowym ff i mam nadzieję, że pomysł wam się spodoba xx

Jak już da się zauważyć po tytule, głównym bohaterem jest m. in. Niall i oczywiście Alex :)

Mam nadzieję że do zobaczenia na kolejnych rozdziałach (nie mam pojęcia kiedy się pojawią)

Cya

Lots of love, Suzanne94safety pin; horan✔Przeczytaj tę opowieść za DARMO!