Nicole

Když jsem došla do pokoje, vytáhla jsem malou z kočárku a uložila ji na postel. Už se na mě pěkně usmívala a máchala ručičkama. Byla úžasná. Moc neplakala, skoro pořád se jen smála. Bylo to dokonalé dítě. Zrovna si hrála se svými prstíky, když jsem ji přebalovala, kopala vesel nožkami a usmívala se jako vždy.

„Ahoj krásky," ozval ose ode dveří.

„Tatínek nám přišel zlatíčko," usmála jsem se malou a oblékla jí dupačky růžové barvy, do ruky jí podala její oblíbenou gumovou hračku a obložila ji polštáři, aby nespadla.

„Lisa nám posílá pizzu, sama jí dělala," řekl, když došel k nám.

„Teda, to krásné voní," usmála jsem se na něj.

„Já vím," mrknul a položil krabici s dobrotou na stůl. „No, ale nebylo hezké, že jste nám utekly."

„Když vy jste byli tak zabráni do rozhovoru, že jsme vás nechtěly rušit," ušklíbla jsem se.

„To je fakt," zasmál se a objal mě zezadu, oba jsme se koukli na naší malou.

„Je vážně úžasná," přivinul si mě více do náruče.

„Po kom asi," mrkla jsem.

„Že by po mně?"

Šťouchla jsem do něj a zasmála se. Jak jinak, byla pravda, že byla celá po něm. Jako bych viděla malého Nathaniela, jen v holčičím a jako mimino. Došla jsem do kuchyňky a nachystal dva talíře, položila jsem je na stůl a na každý z nich dala kus pizzy.

„Teda Lisa se vytáhla, moje oblíbená," usmála jsem se, když jsem viděla pizzu podle mých chutí, hned jsem se zakousla.

„Hmm lahodné," zamumlala jsem s plnou pusou.

„To je," kousnul si do své i Nate.

Oba jsme spokojeně papali tu výbornou pizzu od kamarádky. Když jsme dojedli, sklidila jsem talíře a vyhodila krabici. Nate šel zatím za malou a spolu si hráli. Slyšela jsem Laru, jak se směje. Tahle řádila vždy jen s ním. A pak nechtěla usnout. Nechala jsem je tak a došla si do kuchyně udělat čaj, poté jsem se opět vrátila k těm dvěma. Nathaniel ležel na posteli a dělal různé grimasy na malou. Ta se tomu tak moc smála, až začala od smíchu škytat.

„Už ji nech nebo se udusí," usmála jsem se na něj.

„Neboj, lásko, vždyť se jí to líbí, zvlášť když ze sebe táta dělá blázny, viď šmudlo?" usmál se na malou a znova začal dělat obličeje.

„No blázen jsi, to můžu jen potvrdit," mrkla jsem na něj a posadila se k oknu.

Venku bylo stále krásně. Sice se už stmívalo, ale i tak. Osvětlení tomu všemu ještě dodávalo tu správnou atmosféru. New York se mi vždy líbil, od mala jsem se sem chtěla podívat a teď se mi to splnilo. Popíjela jsem si čaj a přemýšlela o všem, co se mým příjezdem do USA stalo. Ať už šlo o ty dobré věci nebo ty zlé. Možná se to prostě muselo stát, abych se dostala tam, kde zrovna jsem. Bez toho bych se nikdy neusmířila se svou mámou a neměla tu nejkrásnější dceru na světě. A teď byl s námi zase i Nate a co bylo hlavní, opět jsem měla svou nejlepší kamarádku a sestru v jednom. Moji Lisu. Měla jsem u sebe lidi, které jsem milovala a to mi stačilo. S myšlenkami vířícíma hlavou jsem si dál popíjela čaj, když mě někdo zezadu objal.

„Nad čím přemýšlíš, lásko?" zašeptal mi do ucha můj milovný.

„Jen tak. Nad vším co mě napadlo," pousmála jsem se a opřela se o něj.

Long Road to Happiness [TVD ff - CZ] ✔️Přečti si tento příběh ZDARMA!