Nicole

Večere, byla celá fiasko. Amy naštvaná odešla, a po chvíli i Natě a za ním Lisa. Joseph, chvíli zůstal a povídal si s námi ještě a pak taky odešel. Tom chtěl zůstat, ale já byla příliš unavená, abych se mu teď věnovala a tak jsem se s ním rozloučila s tím, že se uvidíme zítra. Když odešel, sedla jsem si na pohovku a natáhla si nohy před sebe, úleva. Pustila jsem si telku a přikryla se dekou, nějaký úklid jsem absolutně neřešila, pustila jsem telku a koukala, usnula jsem ani nevím jak. Vzbudila jsem se v noci, na pohovce se mi leželo fkt nepohodlně, tak jsem vstala a šla nahoru, chtěla jsem vědět, jestli je už Lisa doma a tak jsem nakoukla do jejího pokoje, ale byl prázdný. I hned jsem vzala mobil a snažila se jí dovolat, ale marně. Doufala jsem, že je v pořádku a že se ráno uvidíme, zalezla jsem do postele a vytuhla do minuty.

Ráno jsem se vzbudila poměrně brzo, rychle jsem se oblékla a dokončila ranní hygienu. Sešla jsem dolů a pomalu začala uklízet jídelnu a kuchyň. Měla jsem už skoro všechno hotovo, když v zámku zarachotily klíče a domů se vrátila Lisa. Docela mě naštvalo, že se ani neozvala, zvlášť když večer řekla, že se vráti.

Uhodila jsem na ni a ona mi pak řekla, že byla s Natem, že on potřebuje kamarádku, že je na všechno sám. Popravdě mi ho bylo líto, nechtěla jsem, aby to tak dopadlo. Nevěděla jsem co dělat, byla jsem strašně zmatená. Potřebovala jsem si urovnat myšlenky a hlavně přijít na to co dál.

Jenže jsem na nic nepřišla ani po 4 týdnech. Všechno se nějak vleklo dál, svým tempem. Moje sladká Lara byla zase o něco větší, můj „vztah" s Tomem, byl dál jen spíš na přátelské rovině, i když on se snažil o víc. Nate se u nás od osudné večere ukázal jen párkrát, ale vždy se choval divně a stejně tak Lisa. Nevěděla jsem proč a popravdě jsem po tom ani nepátrala, měla jsem dost svého.

Bylo zase jedno těch rán, kdy jsem vstala a absolutně se mi nic nechtělo. Ale musela jsem, slíbila jsem dneska Tomovi, že se sejdeme a promluvíme si. Nebylo správné ho tahat za nos, musela jsem něco udělat, dřív než bych mu vážně ublížila.

Vstala jsem, oblékla jsem si volné tílko a minisukni, učesala jsem se a sešla dolů. Lisa už seděla u snídaně a psala sms.

„Ahoj," pozdravila jsem ji a sedla si ke stolu, naložila jsem si snídani a začala jíst.

„Ahoj," pousmála se a zase si psala.

„Co máš dneska v plánu?" zeptala jsem se s plnou pusou.

„Já? Ale ni, jen zajdu za jednou známou a pak asi nic a co ty?"

„Mám se sejít s Tomem, chceme si promluvit, já... chci to skončit, beru ho jen jako kamaráda a on chce víc, nikdy mu nedám víc, žádnému jinému nedám tolik jako Natovi," řekla jsem a jedla dál.

Lisa se na mě podívala a pak rychle sklonila hlavu a nacpala si do pusy jídlo. Pokrčila jsem rameny a dál snídala. Byla divná a já nevěděla proč. Dojedla jsem a sklidila ze stolu, rozloučila jsem se s ní a nasedla do auta, rozjela jsem se do města. Měli jsme sraz u naší malé kavárny. Celou cestu jsem přemýšlela, co mu řeknu a jak to všechno dopadne. Zastavila jsem a vešla dovnitř, už seděl u stolu a dokonce měl i objednané. Čokoládový dortík a moje oblíbené Latte.

„Ahoj," usmála jsem se a sedla si.

„Čauky," mrknul a usmála se taky.

„Už jsi i objednal, díky."

„Jo vím, co máš ráda," napil se a kouknul na mě. „Víš, Nici, asi bychom si měli promluvit."
„Máš pravdu, měli," napila jsem se.

Long Road to Happiness [TVD ff - CZ] ✔️Přečti si tento příběh ZDARMA!