Nicole

Koukala jsem na ni. Vyvedlo mě to dost z míry, co právě řekla. Vlastně jsem ani nevěděla, co jí na to říct, tak jsem jen mlčela.

„Fajn buď si jaká chceš, ale nemusíš si to vylévat na něm, řekla jsem ti, že jsem ho donutila, aby mlčel, takže se zlob na mě a ne na něho, není to jeho vina, Liso, kdyby to bylo na něm, řekl by ti pravdu," řekla jsem po chvíli a koukla na ni.

Podívala se na mě a pak mě tam nechala stát a šla zpět do domu. Obešla jsem všechny a zamířila si to do pokoje. Sedla jsem si na postel a položila si ruce na své rostoucí bříško, pohladila jsem si ho a usmála se. Těšila jsem se na Laru, teď už ano. Přála jsem si jí už držet v náručí, ale musela jsem si ještě 3 měsíce počkat. Seděla jsem tam asi 15 minut a ani si nevšimla, že tam nejsem sama. O dveře se opíral Nate a pozoroval mě.

„Co tady děláš?" zeptala jsem se ho.

„Chtěl jsem tě vidět, vědět jak ti je a jak je dítěti," řekl.

„Máme se fajn, děkuji za optáni," řekla jsem a postavila se.

Přišel až ke mně a lehce si položil ruku na mé bříško. Koukla jsem na něj. Nevěděla jsem, co mám v tu chvíli dělat. Odtáhnout se? Nechat ho?

„Nate, prosím...," zašeptala jsem.
Jen se na mě podíval a dál držel ruku na mém bříšku, díval se mi do očí a lehce se naklonil. Znervózněla jsem ještě víc. Nahnul se víc a lehce přiložil své rty na ty moje a políbil mě. Zaskočilo mě to a hodně, první věc co mě napadla, bylo, že jsem mu to opětovala, než se, ale odhodlal k něčemu víc, odtáhla jsem se.

„Máš přítelkyni," zašeptala jsem a odstoupila trochu dozadu.

„Tak se s ní rozejdu a budeme zase spolu," řekl a kouknul na mě.
„Ne, nebylo by to vůči ní fér, zlomil bys jí srdce," sedla jsem si na postel.

Byla jsem z něj úplně mimo a jestli by zůstal ještě nějakou chvíli, přikývla bych mu na všechno a to jsem nemohla, zničila bych mu život já i to malé.

„Prosím odejdi, já nemůžu a nechci se k tobě vrátit, tak už to pochop," řekla jsem rázně a doufala, že odejde.

Chvíli se na mě smutně koukal a pak beze slov odešel z mého pokoje. Bylo mi ho líto, ale a nechtěla jsem to tak. Vyšla jsem z pokoje a slyšela, jak si dole Nate povídá s Lisou, tak jsem raději zalezla zpět do pokoje, dala si teplou koupel, nakonec jsem zalezla do postele a usnula únavou.

Několik dní se nic nedělo, celé dni jsem byla buď doma a odpočívala nebo si občas vyšla s Tomem, který se o mě poslední dobou hodně zajímal a mě se to popravdě trochu i líbilo. Necítila jsem se aspoň tak sama. A stejně jako předešlé dny i dneska jsem se s ním měla sejít.

Probudila jsem se nějak k poledni, poslední dobou jsem spánek dost potřebovala, vstala jsem a sešla dolů, jen tak v tričku. Lisa seděla na pohovce a četla si nějaký časopis, vzala jsem si v kuchyni lupínky s mlékem a šla si sednout za ni.

„No dobré ráno mamino," usmála se na mě a dál listovala časopisem.

„Ahoj," řekla jsem s plnou pusou a papala dál.

„Hele co dneska podnikneme?" zeptala se mě.

„Já nevím, na odpoledne jsem domluvena s Tomem, že zajdeme na kafe do města."

„Aha, hele můžu se na něco zeptat?"

„Jo jasně a na co?" koukla jsem na ni a dojedla.

„Ty a Tom, je to vážné?" odložila časopis a koukla na mě.

Long Road to Happiness [TVD ff - CZ] ✔️Přečti si tento příběh ZDARMA!