22. Candle Cove

3.3K 116 10
                  

Skyshale033

Subjekt: Candle Cove místní dětská show?

Pamatuje si tu někdo na tu dětskou show?Bylo mi asi 6 nebo 7, nepamatuji si to přesně, ale jmenovalo se to Candle Cove. Dávali to na jedné místní stanici asi okolo roku 1971 nebo 1972. Tehdy jsem žila v Ironton. Doopravdy už nevím, na jaké stanici to vysílali, ale dávali to v divný čas, někdy okolo 4 hodin ráno.


mike_painter65

Subjekt: Re: Candle Cove místní dětská show?

Je mi to docela povědomé... vyrůstal jsem mimo Ashland a v roce 1972 mi bylo 9 let. Candle Cove... to bylo o pirátech, že ano? Jedna z věcí, na které si pamatuju, byla loutka piráta v jeskyni společně s jednou malou holčičkou.


Skyshale033

Subjekt: Re: Candle Cove místní dětská show?

ANO! Super, takže nejsem šílená! Pamatuju si na piráta jménem Percy. Ale vždycky byl takovej... děsivej. Vypadal, jako by byl slátaný z různých jiných částí jiných panenek, asi na dobrou loutku neměli peníze. Jeho hlava byla asi odlomená z porcelánové panenky, vypadala jako nějaká drahá starožitnost, co tam původně neměla být. Ale sakra, nemůžu si vzpomenout, jaká stanice to byla! Nemyslím si, že to byla stanice WTSF...


Jaren_2005

Subjekt: Re: Candle Cove místní dětská show?

Omlouvám se, že zasahuji do téhle staré konverzace, ale vím naprosto přesně, jakou show máš na mysli Skyshale. Myslím si, že Candle Cove běžela jen asi několik měsíců v roce 1971, ne 1972. Když mi bylo 12, dívala jsem se na to se svým bráškou. A myslím si, že to byla stanice 58. Máma mě nechala přepnout si na ten kanál televizi hned po zprávách. Hm, tak schválně, co všechno si z toho pamatuju.Celá show se odehrávala v Candle Cove a bylo to o maličké holčičce, která si ráda vymýšlela a představovala si samu sebe, že je kamarádka pirátů.Pirátská loď se jmenovala Laughingstock a pirát Percy, který jí vlastnil, nebyl moc dobrý pirát, protože to byl strašpytel, který se dal snadno vystrašit. Ale na jméno té holčičky si moc dobře nepomatuju. Janice, Jade... Nebo něco takového. Myslím si, že to byla Janice.


Skyshale033

Subjekt: Re: Candle Cove místní dětská show?

Děkuju ti Jaren!!! Když si zmínila Laughingstock a kanál 58, konečně jsem si vzpomněla. Třeba na to, že na přídi lodi byl dřevěný, smějící se obličej, který měl dolní čelist ponořenou do mořské vody. Vypadalo to, jakoby tu vodu hltal a mělo to fakt hrozný hlas Eda Wynna. I ten smích.Hlavně si pamatuju na to, jak bylo děsivé, když vyměnili dřevěnou hlavu za tu plastovou...


mike_painter65

Subjekt: Re: Candle Cove místní dětská show?

Ha ha už si taky vzpomínám. ;) A schválně, jestli si pamatuješ na tuhle část:,, musíš... jít... DOVNITŘ."


Skyshale033

Subjekt: Re: Candle Cove místní dětská show?

Uch Mikeu... Úplně mě zamrazilo. Jo, na to si vzpomínám. Tohle vždycky říkala Percymu ta loď, když přišli k nějakému strašidelnému místu. Třeba k jeskyni nebo tmavému a temnému pokoji, kdy byl ukrytý poklad.V tu chvíli se vždycky kamera přiblížila k Laughingstockovu obličeji.MUSÍŠ... JÍT... DOVNITŘ.Pamatujete si na toho záporáka. Měl takovej ošklivej obličej, který byl jen z vousů, na opravdu dlouhých a úzkých zubech.

CreepyPasta Stories (Cz překlad)Kde žijí příběhy. Začni objevovat