Nicole

Po tom jak jsem oba kluky pozvala k nám na sobotní oběd, jsem to s nimi domluvila, kdy přesně mají přijít a už se docela těšila na normální den. V den D, tedy v sobotu si Lisa docela přivstala, což se jí vážně divím, ona je docela velký spáč, ale asi byla nervózní z toho, co jsem jí to zase přichystala. Já si taky docela přivstala, přece jen přijdou oba. Těšila jsem se, že ho zase uvidím, ale zároveň jsem byla hrozně nervózní. On mi řekl, že mě má rád a já? Co cítím já? Cítím vůbec něco? Umím to ještě? Nerada bych mu ublížila, on si to nezaslouží. Rychle jsem tedy vstala, udělala ranní hygienu a oblékla si zelené triko a černé šortky. Doběhla jsem do kuchyně a zjistila, že Lisa má v plánu udělat 4 chody, chvíli jsem na ni koukala jako na blázna, ale pak jsem si řekla, proč ne a začala jí pomáhat. Udělala naše oblíbená jídla a už teď se mi na ně sbíhaly sliny. Pomáhala jsem ji se vším, ale moučník nechala na mě. Když jsme už byly hotové, bylo nutné uklidit tu spoušť. Ano spoušť, tak se nějak dalo nazvat naše vaření, všude špinavé nádobí, a aby toho nebylo málo i naše trička vypadala jako další chod. Když bylo konečně v kuchyni čisto, šly jsme se obleknout. Dlouho jsem stála před šatníkem a vybírala co na sebe. Nakonec jsem zvolila tmavě modré úzké džíny a šedé dlouhé tričko na tělo, kde jedno rameno jsem měla odhalené, nasadila jsem si černé lodičky a ještě se chystala nasadit si černé náušnice a k tomu doladit nějaký šperk na krk, když někdo zazvonil. Slyšela jsem, jak Lisa šla otevřít a vítala Nata.

„Tak už je tady," pomyslela jsem si a šla si ještě rozčesat vlasy.

Nechala jsem si je jen tak rozpuštěné, nač se štvát s nějakým složitým účesem, když i tohle vypadá dokonale. Usmála jsem se na sebe v zrcadle a zamířila dolů. Sešla jsem dolů a zamířila k nim do kuchyně, Nata tam seděl s Lisou, ale Joseph chyběl, zvláštní.

„Ahoj," pozdravila jsem ho a sedla si vedle něj.

„Ahoj, vypadáš krásně," usmála se.

Trochu jsem se začervenala a už raději mlčela. Čekalo se na Josepha, který stále nepřicházel. Asi po půl hodině se Nate rozhodl, že mu zavolá, ale marně jelikož pan Morgan to ani nezvedal. Nemělo cenu čekat a tak jsme se do jídla pustili jen my tři. Musím, říct, že mi naše jídlo chybělo a tak jsem si to pořádně vychutnávala. Projedli jsme se nakonec až k dezertu, který byl prostě boží.

„Teda holky, chutná to opravdu dobře," pochválil Nate, když si prosil přidat ještě kousek dezertu.
„To vyčarovala Nici," prozradila mu Lisa.

Když jsme už všichni dojedli, Lisa vstala a ukázala mi, ať si jdeme s Natem po svém, že ona si už něco najde a tak jsme oba odešli vedle do obývacího pokoje. Sedli jsme si.

„Takže ti chutnalo?" zeptala jsem se a cítila se jako totální pako.

„Bylo to úžasné, dlouho jsem neměl tak dobré jídlo," usmíval se na mě sladce.

Nechápala jsem to, včera se na mě zlobil, za to co jsem řekla a dneska už dělá, že se vlastně nic nestalo a zase se jen usmívá jako sluníčko. Usmála jsem se taky a všimla si, že k nám jde Lisa a drží v tašce zabalení jídlo.
„Julie bude mít určitě radost. Za chvíli jsem zpět," řekla a odešla.

Jen jsem pokrčila rameny a usmála se.

„No a my jsme tu zase sami, co budeme dělat?" ozvalo se najednou vedle mě.

„Já, no ani nevím. Co film?" koukla jsem na něj, vážně me v tu chvíli nenapadlo nic jiného, tak nějak jsem měla, hm ne že strach s ním byt sama, ale vlastně to ani neumím pořádně vysvětlit.

Long Road to Happiness [TVD ff - CZ] ✔️Přečti si tento příběh ZDARMA!