Harry Potter - ułożony, grzeczny, Złoty Chłopiec Gryffindoru, Zbawiciel. Rycerzyk Dumbeldora, Chłopiec-Który-Przeżył.

Za zadanie ma zgładzić Czarnego Pana, czarny charakter. Lorda Voldemorta. Ale co jeśli, on sam nie jest taki jaki się wydaje? Co, jeśli pokaże jaki jest naprawdę? Co, jeśli wyrwie się że złotej klatki?

W świecie czarodziei, jak i mugoli powstał nowy morderca, rosnący w siłę w cieniu innych. Różnią go od pozostałych dwie rzeczy: zabija tylko grzeszników i nikt nigdy go nie widział, a ten, kto miał tą (nie)przyjemność już dawno nie żyje.

Tylko jedna osoba go widziała i był to tylko cudem ocalały mężczyzna - właśnie od niego powstały plotki. Niestety, nie skończył dobrze, bo w św.Mungu pod stałą obserwacją.

Krążą również pogłoski o jego brutalności i fascynacji eksperymentami z udziałem mugolskich narkotyków doprowadzających do szału. W torturach najprawdopodobniej jest lepszy nawet od samego Voldemorta.

Morderca - zwany Mad Hatter* - zwykle wysługuje się swoimi ludźmi, a raczej strażą, jak kto woli, lecz raz na jakiś czas wychodzi ze swojej kryjówki razem ze swoim zaufanym kręgiem, by zabić. Oczywiście, obawiać mogą się jedynie ludzie mający coś na sumieni.

Co jeśli Harry dołączy do Mad Hatter?

Kim jest Sharon i kto tak na prawdę jest złym charakterem?

***
Poprawiony 12/03/16

Mad Potter H.P.Przeczytaj tę opowieść za DARMO!