Prologue

549 31 3

Prudkým zatáhnutím za ruční brzdu a otočením volantu se blondýnek dostal za roh. Neexistuje tak hezký pocit, jako vybrání dobrého driftu za roh v kradeném autě. Blondýnek šlápl na plyn a na obzoru se objevilo policejní auto se zapnutou sirénou. ,,Nialle, zahni do prava. A zajeď do podzemní garáže a pravou chodbou až vjedeš do našich garáží. Být tebou, šláp bych na to." ozval se z balubního počítače hlas blondýnkova kamaráda. Modrooký normálně zatočil a vjel do podzemní garáže. Ihned se za ním vozovka zavřela. Nejmodernější technologie, jak typické pro jejich mafii. Zpomalil, protože byla garáž plná aut. Jeho pracně ukradený Nissan GTR mezi těmi levnými auty vypadal, no jak to říct, draze. Ale to se blondýnkovi líbilo. Je to jeden z mnoha důvodů, proč se k této nelegální organizaci přidal. Zasmál se a tím odhalil svůj běloskvoucí chrup. Jak mu radil jeho dlouholetý kamarád, zahl do tmavého tunelu. Za ním se zavřela vrata, přesně udělána tak, aby splývala se zdí. Projel dlouhým tunelem a ocitl se v podzemní garáži sídla jejich mafie, kde už na něj čekal jeho snědý kamarád s pákistánským původem. ,,Trvalo ti to dýl než obvykle." okomentoval jeho příjezd, když blondýnek zajel na jedno z míst a zaparkoval. ,,No to víš, tohle auto nemá takový výkon, na jaký jsem zvyklý." poplácal modroočko červenou střechu bez jediného škrábance. ,,Já už jsem kradl horší. Nějakého Trabanta, co se při každé zatáčce nahnul na stranu, zakašlal a zatřásl se. Prý kousek za pár milionů. Hele, Harry už po nás nic nechce a nahoře je party. Jdeme tam?" nabídne blondýnkovi nabídku, která se prostě nedá odmítnout. Modroočko přikývne a společně s brunetem zahnou za roh, kde nastoupí do výtahu.
Mezitím, co jeden blondýnek jede výtahem na mafiánskou oslavu, kde jsou všichni milionáři, možná miliardáři, se na druhé straně města choulí druhý blondýnek v rohu tmavé místnosti. Je nahý a vystaven okolnímu průvanu. Naproti němu je jeho noční můra. Ten, který ho opakovaně znásilňuje a nebere na něj žádné ohledy. To kvůli němu se blondýnek teď krčí v rohu se zadní částí těla v ohni, modřinami na bocích a tvářemi zbrocenými slzami. ,,Dnes už tě nechám. Musíme tě připravit pro nového majitele." zasmál se hlubokým hlasem, jako v hororu. Hlasem, který blondýnek vídá v nočních můrách. Ten přikývl a trhaně vstal. Doufá, že nový majitel nebude tak zlý, jako tento muž, u kterého dočasně pobýval.

Má pravdu? No, uvidí, jestli jeho budoucí majitel nebude jako ostatní v jejich mafii.

Tak to byl Prolog. Doufám, že se líbil. Nevím, kdy přidám další díl, ale do konce týdne by tu být měl. Doufám, že tahle povídka bude mít úspěch ^^ Jestli se vám Prolog nelíbil, nenechte se odradit.

Mohla bych poprosit nějaké komentáře?

karolsoulupova

Young mafian (Nuke /CZ/)Přečti si tento příběh ZDARMA!