Část 8

207 18 2


S klukama a Juliet jsme se dohodli že aby nemuseli bydlet daleko a za draho, budou bydlet u nás. Všechno si sedlo a ještě ten den už kluci měli předělané pokoje. Delaer nutelly, Cc si ze mě a Ashe dělal srandu a sám se Sam dělal bůhví co. Jinxx a Jake spali v obýváku, Andy a Juliet v pokoji pro hosty, Cc se Sam a já s Ashem. Né že bych ho nějak extra milovala, ale nic jiného mi nezbývalo.

Další den jsme si všimli, že se Juliet a Andy nad toasty od nutellového dealera nějak moc smějí. Všem došlo že asi celou noc nespali. Juliet  jsme nabídli ten výlet a ona nadšeně souhlasila. Pak jsme asi další hodinu probírali kam, jestli pěšky nebo po řece, kdy atd. Probírali jsme i lukostřelbu, Juliet se přiznala že taky dříve střílela taky, na to že jsem jí tolik nemusela byla fajnová!


Když jsme šli s Ashem spát slyšeli jsme podezřelé zvuky a začali se hlasitě smát. Asi jsme je vyrušili, protože pak už jsme nic neslyšeli.

O dva týdny později..

Ráno jsem jeli se Sam do školy. Já jela sama jí odvezl Cc. Ano už se profláklo že spolu chodí. Po škole na mě překvapivě čekal Ash, Ten mi řekl že nemůžu Domů. že tam bude předčasné překvapení na mé narozeniny a vzal mě do cukrárny. 

''Vždyt' mám narozeniny až za několik měsíců'' řekla jsem nad pohárem zmrzliny.
''Ale my už tady v tu dobu nemusíme být'' Náhle jsem posmutněla ... Nechtěla jsem aby odjeli..

 


Our life with Black Veil BridesRead this story for FREE!