Finale çok az kaldı canlar! Seviliyorsunuz♡ Zevkli okumalar dilerim x Rapunzel bu senin olsun x
Not: Bölüm şarkısının ismi bölümün içinde belirtilmiştir.

Jared ile sevgili olup olmadığımı bilmezken hemen herkes beni ayrılığımdan dolayı teselli etmeye çalışıyordu. Uçurumun kenarındaki ümit kırıntılarına tutunmaya çalışıyordum ama gün geçtikçe düşmeye daha da yaklaşıyordum. Ufacık bir mesaj bekliyordum Jared'tan. Belki de sadece bir merhaba mesajı bile beni rahatlatabilirdi. Onun için hala bir şeyler ifade ettiğim düşünmemi sağlayabilirdi. Ama olmuyordu. Ne bir mesaj ne bir şey. Sükunet dışında hiçbir şey yoktu.

Odama kapanıyor ve sürekli ağlıyordum. Lisa, Robin ile birlikte ziyaretime sadece bir kez gelmişti. Koskoca 2 haftada sadece bir kez. Sonra ise hiç konuşmamaya başlamıştık. Zaten onların en yakın arkadaşları ya da patronları veya her neyse onun eski sevgilisi olmuştum. Aniden ortaya çıkan Sienna'dan dolayı ayrılmış veya ayrılmamıştık -ki büyük ihtimal ayrılmıştık- o yüzden ortak arkadaşımız bile kalmamıştı. Marcus hariç. O benimle konuşuyor, beni rahatlatırken Jared'ın tam bir ahmak olduğunu söylüyordu. Ziyaretime gelmek için benden bir kez adresimi istemişti ancak ağlama krizine girdiğimden ondan gelmemesini rica etmiştim.

Olayı anlamam pek uzun sürmemişti. Jared ile Sienna evlenme planları yaparken tartışmışlardı ve Sienna evi terk etmişti. Sam'e sığınmak isterken tecavüze uğramış, yanağına büyük bir yara izi almıştı. Sonrasında ise Sienna ortadan kaybolmuştu. Ama gerçekte ortadan kaybolmamıştı. Jared'ın annesi onu gizlemişti. Belki de oğluna layık görmediği için belki de Sienna'yı sevmediği için. Herhangi bir sebepten dolayı onu gizlemişti ve Jared aylarca arayıp durmasına rağmen Sienna'yı kendi annesi yüzünden bulamamıştı. Sonra ise ben belirdim ve Jared ile her şeyin iyi gittiğini düşünürken annesi bu kez de beni sevmedi. Bu yüzden kim bilir ne zamandan beri Sienna'yı ailesine layık bir hale getirmek için uğraşıp durmuştu. Bu sayede ailesine ve oğluna layık bir gelin sahibi olurken beni de resmin içinden kolaylıkla çekip çıkartmıştı. Tek gereken şey tüm ailenin birlikte olacağı bir andı. Zaten o an da yaşandı.

Sigaraya bağımlı olmuştum. Bella ve Tesa bunu biliyorlardı. Eskiden sigaradan ne kadar nefret ettiğimi de biliyorlardı. En iyi arkadaşlarım olduklarından ve beni düşündüklerinden dolayı beni sigaradan kurtarmayı denemişlerdi. Ben de kurtulmaya çalışmıştım ama olmuyordu. Zaten sonunda vazgeçtik ve bunu ailemden gizlemeye devam ettik. Bazı geceler uyuyamayıp odamda dolanırken mutfaktaki içki şişelerinden fark edilmemesi için sadece birkaç yudum alıp onları geri yerine koyup odama geri dönüyordum. Ama Tesa ve Bella bunu bilmiyorlardı. Söylemeye utanıyordum. Hayatım tam anlamıyla batmıştı ama yine de çabalıyordum.

Bu sene sınıfta kalma ihtimalim vardı. Kendime çabucak çeki düzen verip tüm derslerden eksiklerimi son sürat tamamlamam lazımdı ama hiçbir şey doğru gitmezken derslerle boğuşmayı hiç ama hiç istemiyordum. Zaten o aile yemeğinden sonraki bir hafta okula gitmemiştim çünkü ağlamaktan gözlerimi kıpkırmızı etmiştim ve kendime engel olamıyordum. Tüm gün evde durmaksızın Abba- The Winner Takes It All dinliyordum. Yemek yemek bile içimden gelmiyordu ve annem bana ufak bir çocukmuşum gibi çorba yapıp kendi elleriyle içiriyordu. Bana sarılıp başımı okşayıp ağlamamak için kendini tutarken "Her şey düzelecek. Ah benim güzel kızım. Her şey iyileşecek." tarzı cümleler kuruyordu.

İki haftadan sonra Cumartesi günü Jared'ın bordo Range Rover'ını bizim evin yolunda görünce şeker almış bir çocuk gibi sevinerek koşarak aşağı inmiştim, kapıyı açmıştım ve karşımdaki manzara ile duraksamıştım. Sienna ve Jared el ele tutuşarak kapımın önünde duruyorlardı. Üzerlerinde palto ve bereleri ile bana bakıyorlardı. Sienna yanağındaki yarayı bir ton makyaj ile silikleştirmeyi başarmış ama yine de tam olarak kapatamamıştı. Sienne omzundaki çantadan bir zarf çıkarıp onu Jared'a verdi. Jared ise zarfı umursamaz bir tavırla elime tutuşturdu. Sonrasında arkalarını dönüp araca yöneldiler. Jared, Sienna için yolcu kapısını açıp o bindikten sonra kapıyı kapattı. Ardından sürücü koltuğuna geçip aracı çalıştırdı ve yola çıktılar.

Eksik KaranlıkBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!