Justin Bieber - Less caring, more killing! [SK]

8.8K 211 4

UPOZORNENIE! Táto story je prevažne o mafií. Justin ma v tom hlavnú rolu. Miestami sa budú vyskytovať vulgarizmy a podobne.             

Každopádne prajem príjemné čítanie.

**********

17 ročná Kate žije v Amerike. Presnejšie LA (Los Angeles). Chodí na Strednú školu a má najlepšiu kamarádku, Lucy. Jedného dňa uvidí niekoho, kto je zmení život od základov.

Konečne piatok. Celý týždeň samé písomky a nudné počúvanie učiteľov. Prišla som domov a hodila som si tašku na posteľ. Zapla som si PC a prihlásila som sa na FB, kde mi prišla správa od Lucy.

Lucy : Ahoj Kate. Ideš dnes niekde? Ak nie tak príď ku mne ak chceš. Som sama doma.

Ja : Ahoj, Jasné hneď som u teba :)

Lucy : O.K čakám ťa pa zatiaľ :*

Zobrala som si svoj iPhone a utekala ku Lucy. Keď som bola pred jej domom, zaklopala som jej. "Ahoj , Kate." pozdravila sa mi a objala ma. "Ahoj." vošla som dnu a vyzula som si svoje žlté Supry. Následovala som Lucy. Išli sme do jej izby. Lucy zabuchla dverami a pozrela sa mi do očí. "Kate, potrebujem sa s tebou porozprávať." povedala a prisadla si ku mne na posteľ. "Dobre, o čo ide? Zase o Taylera?" opýtala som sa jej. "Áno. Mám sa sním dať dokopy alebo to nechať tak?"opýtala sa a medzitým hľadela na zem. "Pozri Lucy. Zváž to. Ak ho ľúbiš, tak sa daj s ním dokopy, a ak nie alebo ti niečo v tom prekáža tak to nemá šancu." povedala som a usmiala sa na ňu. Ona ma objala a povala mi ,že ho ľúbi a dá mu šancu. Ja nemám nikoho. Mala som bývaleho, ale ten ma podviedol s nejakou sukou z mesta. S Lucy sme sa rozprávali o Taylerovi, občas sme mali záchvat smiechu. Ale je to ,už tak. Keď ste s vašou BFF tak nemáte čo riešiť. Bolo 18 : 00 a ja som už mala ísť domov. Rozlúčila som sa s Lucy a kráčala som domov. Bolo príjemne a chcela som sa ísť prejsť k jazeru. Prišla som k nemu a sadla som si na lavičku a premýšľala som nad hocičím, čo mi vtedy preletelo hlavou. Sedela som tam cca 30 min. Zrazu som niečo počula. Bolo to niečo ako keby sa tu niekto mlátil.

Z pohľadu Justina :

"Kde sú tie peniaze?" spýtal som sa Billyho.

"Doma." povedal a to neveštilo nič dobré.

"Do piče, to my chceš povedať ,že ty sa tu takto so mnou zahrávaš?" povedal som s nervamoi a chytil  ho popod krk.

"Kurva , Bieber. Dohodli sme sa predsa, že ty si pre ne prídeš."

"Nie , nie Bill. Také niečo som nepovedal do riti!" vyštekol som na neho a strelil som mu facku ,že až spadol na zem potom som ho dokopal a povedal som mu. "Ty zasran. Ak mi nedonesieš tie peniaze do zajtra si mŕtvy! Počul si ?!" povedal som mu  a on sa od strachu postavil a posunul sa o krok ďalel. "Dobre zajtra tu v takom čase." povedal a nasadol do svojho Porche. Ja som len hľadel okolo a niekoho som našiel sedieť na lavičke. Bola kurvensky sexy. Neodolal som. Prišiel som k nej a opýtal som sa jej : "Ahoj , kočka ako sa ty voláš?" Ona sa len na mňa pozrela a chcela újsť, ale nemohla . Chytil som ju za ruky a nechcel  ju pustiť. "Nechaj ma ty chuj!" povedala a stelila mi facku. Ja som si chytil tvár a tým pádom som ju pustil a ona ušla. Bežala strašne rýchlo, ale ja som ju dobehol a chytil za rameno. Ona sa otočila a pozerala sa mi do očí. A vtedy...

Tak toto je moja prvá časť. Prosím komentovať a votovať. ĎAKUJEM :) Ďakujem všetkým za čítanie :)


Justin Bieber - Less caring, more killing! [SK]Read this story for FREE!