Zapraszam

4.6K 241 28

  Zapraszam na moje nowe opowiadanie pt. "Odezwij się", które obiecałam po zakończeniu tego i słowa dotrzymuję. W pierwszej części macie fragment jakiegoś rozdziału, może go pamiętacie. Pierwsze dwa rozdziały już zostały dodane, więc proszę ich wyszukiwać na moim profilu. Mam ogromną nadzieję, że moje Aniołki nie przestaną nimi być po zakończeniu tego opowiadania haha :)

  Pytań pod nominacją #2 było zaledwie cztery, więc postanowiłam na nie odpowiedzieć tutaj i nie tworzyć jeszcze jednej notki, bo opowiadanie jest oficjalnie skończone :) A więc:

  1) Od @Szalona22 "Co zainspirowało Cię do napisania "Niedoszły Samobójca"

  To było tak, że byłam na wakacjach w górach z moja przyjaciółką Berni i mamą. Nie było w sumie nic ciekawego do roboty, bo mama non stop chodziła na zajęcia jogi, a my siedziałyśmy w przyczepie i czekałyśmy aż przeniesiemy się do domku, gdy wszyscy już wyjadą. Piękne otoczenie, które jest widoczne na moim zdjęciu w tle na profilu, dodało mi motywacji do pisania. W sumie chciałam dokończyć "Tancerkę", ale nie miałam pomysłu, więc postanowiłam napisać coś co lubią nastolatki, motyw anoreksji, autoagresji i samobójstwa. Nie wiem skąd wzięłam ten pomysł, byłam dosyć przygnębiona ciągłymi niezgodnościami z moim chłopakiem i to był jakiś impuls. Nigdy nawet nie marzyłam, że to opowiadanie będzie miało tylu czytelników ♥

  2) Od @VaanNneSsA "Czy masz jeszcze inne pasję oprócz pisania i tańczenia?"

  Hmm... Może to nie są pasję, ale jeździłam kiedyś konno i ćwiczyłam akrobatykę. Nadal staram się to robić w wolnym czasie, rozciągam się i jeżdżę do stajni, jednakże mam więcej czasu na rozciąganie niż na jeżdżenie do koni. Lubię też rysować, najczęściej na biologii, ale mam specjalny zeszyt, w której znajdują się wszystkie moje rysunki. Uwielbiam robić zdjęcia innym i sama pozować haha, jednak nie myślę o tym jak o pasji, to raczej forma rozrywki. Kocham czytać książki, to mogę nazwać pasją, ale o tym już było w nominacji. 

  3) Od @introverted-journal "Ja mam pytanie dotyczące rankingu, gdzie można taki zobaczyć? ;)"

  A więc jeżeli jesteś na komputerze to powinnaś mieć napisane na swoim profilu pod opowiadaniem, a jeżeli na telefonie to albo wchodzisz w swoją kategorię i przewijasz dopóki się nie znajdziesz (jedno przewinięcie ma 10 opowiadań) albo zmieniasz ustawienia, żeby widzieć obraz jak na komputerze :)

  4) Od @DefAfGotted "Skąd jesteś?"

  Jestem z małej miejscowości Zawiercie umiejscowionej pomiędzy Katowicami a Częstochową :)

  Dziękuję Wam za wszystkie pytania :)

  Wasza Kejti xx


Niedoszły Samobójca ✅Przeczytaj tę opowieść za DARMO!