Nominacja #2

4.1K 246 20

  Cześć wszystkim! 

  Zostałam nominowana przez @SmerfyXD do napisania 5 Wattpadowych faktów o mnie :) Tak szczerze to nie mam pojęcia co mogłabym napisać... Nienawidzę pisać w sumie faktów o sobie także przepraszam jeżeli nie wykonam tej nominacji tak jak należy :)

  1) Calutki dzisiejszy dzień (nie licząc porannego pójścia na cmentarz i krępowania się przy rodzinie mojego chłopaka) przeleżałam z zasłoniętymi żaluzjami oglądając serial "Izombie", dodając, że nie oglądam go właśnie w tym momencie, ponieważ skończyły mi się odcinki :).

  2) Uwielbiam wszystkie książki i przyznam, że do czasu poznania Wattpada, nie czytałam książek na telefonie czy laptopie. Jednakże i tak wolę książki wprost ze sklepowej półki, mam manie ich posiadania. Moimi ulubionymi autorami są John Green, Mathew Quick oraz Sara Shepart ♥

  3) No to tak, jak już wcześniej wspomniałam mam cudownego chłopaka i jesteśmy razem prawie 11 miesięcy, za co mu dziękuję :)

  4) Dużo z Was pytało mnie czy byłam w psychiatryku, bo dodaję szczegółowe opisy takiego miejsca i tym podobne, więc żeby rozwiać Wasze wątpliwości - nigdy nie byłam w psychiatryku. Owszem, jak każda nastolatka przechodziłam 'trudny' okres, co wiązało się z rozmaitymi problemami ze sobą, autoagresją czy odrzuceniem ze strony rówieśników. Trwało to krótko, bo w dość krótkim czasie uświadomiłam sobie, że osoby, którymi zwykłam się przejmować i tak mają to w dupie, a ja za parę lat nawet ich nie wspomnę :)

  5) Zaczęłam pisać, gdy miałam 3/4 lata, podobnie jak tańczyć. Nie chodzi mi o pisanie literek i uczenie się całego tego shitu. Robiłam książeczki, pisałam jakieś opowiadania, robiłam ilustracje, a gdy jeszcze za bardzo nie potrafiłam tego wszystkiego - dyktowałam mamie co ma napisać i obserwowałam jak ona to robi, by później powtarzać jej ruchy dłoni i pisać samodzielnie. Mam te książeczki do dzisiaj i często po nie sięgam, gdy mam doła :). Na Wattpadzie zaczęłam pisać, bo koleżanka powiedziała mi, że temat początków mojego związku będzie idealnym tematem na jakiekolwiek opowiadanie. Jednak przyznam się szczerze, że nie potrafiłam opisać tak rozległej historii w zaledwie kilkunastu rozdziałach i spieprzyłam ta historię na najgorszy sposób jaki było można, dlatego też osobiście nie polecam mojej pracy "Czekałam na ciebie" :). Gdy zaczynałam pisać tutaj, nigdy w życiu nawet nie marzyłam o pierwszej setce w jakiejkolwiek kategorii, a nawet nie wiedziałam, że istnieje jakiś ranking. Gdy już zaczynało mi wychodzić, dążenie do pierwszej dziesiątki stało się moją obsesją :). Nie wiem, ale jeśli chodzi o wszystko za wyjątkiem szkoły, jestem okropną perfekcjonistką i nie poddaję się na linii startu. Niektórzy mówią, że to dobrze, ale ja uważam, że niekiedy jestem gotowa do tak wielkich poświęceń, że nawet mnie to przeraża :). Na szczęście ta obsesja już mi przeszła i marzę tylko o tym, żeby nie zawieść moich kochanych Aniołków.

  Także to byłoby na tyle. Dziękuję za nominację i nie nominuję nikogo, ponieważ nikt z wcześniej nominowanych nie odpowiedział. Mam nadzieję, że miło Wam się to czytało, a jeśli chcecie mogę stworzyć coś takiego jak "Pytania od Fanów/Aniołków" i napisać jeszcze jedną notkę poświęconą odpowiadaniu na Wasze pytania. Chętni, zadawajcie pytania w komentarzach, a na pewno na nie odpowiem, gdy uzbiera się ich tak z 10/20 :*

  Kocham Was bardzo, wiecie? :)

  Wasza Kejti xx

Niedoszły Samobójca ✅Przeczytaj tę opowieść za DARMO!