1. Bölüm

41.7K 205 12

Bölümler düzenlemeye alındı ve tekrar okumanızı rica ediyorum.

Yavaşça sızdığım taş yerden kalktım ve dün geceyi hatırlamaya çalıştım aklıma gelenlerle tekrar ağlamaya başladım.

Tamam dayak yemeye alışıktım ama şimdi kendilerini aşmışlardı ve beni evlendiriyorlardı ama ben evlenmek istemiyordum ki.

Yine tamam evlensemde babamın evlendireceği adamlardan hayır çıkmazdı ki. Buruş kırış yaşlı ve zengin bir adam olabilirdi. En önemlisi ya ondanda dayak yersem ?

Kapının kulu kıpırdadı ve açıldı yavaşça kalktım ve sırtımı duvara yasladım ayaklarımı kendime çektim.

"Hadi geldiler ! " Lanet olsundu bu adama.

"Baba yapma Allah rızası için ben istemiyorum evl-" daha cümlemi tamamlamadan bağırıp çağırmaya başladı.

"Sus lannn lafımı ikiletme benim" diyerek tokat attı. Yüzüm tekrar önüme düşünce anladım ki, artık vurulan yerin acıdığını hissetmiyordum. Acıya alışmıştım sürekli tattığım içinde olabilirdi.

"Tamam baba" diyerek kalktım

"Ha şöyle dediğime gel Melda bak ben iyiliğin için yapıyorum." dedi, iyiliğine tükürdüğümün adamı ! Sinirle odama gittim, bunun acısını çok fena çıkarıcaktım ! Odaya girdiğimde direk cama çıktım. Aşşağıda bizim arabamız kadar lüks bi araba vardı. Daha fazla dayanamadım ve camdan bağırıp çağırmaya başladım.

"NE ZAMAN SİZİN İSTEDİĞİNİZİ YAPMADIM HAAA ? NE ZAMAN .?? SİZİN SİKİK KARARLARINIZA NE ZAMAN BOYUN EĞMEDİM" Abim bana sinirle baktı ve küfretti.

"NE OLDU ABİ (!) GERÇEKLER ZORUNA MI GİTTİ DUR DUR DAHA BİTMEDİ, ABİM BANA SARHOŞKEN TECAVÜZ ETMEYE KALKTI. HATTA ODADA BOĞUŞURKEN İÇERİ BU ADİ HERİF GİRDİ" babamı elimle gösterdim ve devam ettim.
"VE BANA ABİSİYLE YATMAYA ÇALIŞAN SÜRTÜK LAKABINI TAKTI YETMEDİ Bİ TON DAYAK YEDİM, YÜZÜM TANINMAYACAK HALE GELDİ AMA HASTANEYE BİLE GÖTÜRMEDİLER ZAVALLI ANNEM İSE ELİ KOLU BAĞLI OTURDU NE YAPSIN KADIN ? AĞZINI AÇSA DAYAK YEDİ BENDE MECBUR EVLENMEYİ KABUL ETTİM " daha bitmemişti ama bu kadar yeterliydi. Bağırmayı kestim ve acıyan boğazımı tuttum,çok sakin bi sesle

"Şimdi, 5 dakika içinde aşşağıda olucam" dedim ve camı kapattım.

Rahatlamıştım ve dışarıda ses yoktu bende dolaba yaklaşıp pantolonumu ve tişörtümü üzerime geçirdim hava biraz rüzgarlıydı bu yüzden hırkamı da aldım tam kapıdan çıkıcaktım ki karşıdaki küçük aynadan kendimi gördüm,ben değildim bu kız.

Banyoya girip kanlı yüzümü,ellerimi,ayaklarımı. Berbat bi haldeydim, yüzümdeki morlukları saklamak için büyük fondeten kutusunu çıkardım yüzümü kapatmak için her tarafıma sürmüştüm ama yinede sanki biraz belliydi. Dolaptan siyah tokamı ve tarağımı çıkarttım. Saçlarımı gelişi güzel taradım ve hızlıca bi at kuyruğu yaptım.

Hızla banyodan çıktım ve aşağıya indim, arabaya binmişlerdi bende ayakkabımıda giyip demir kapının kulpunu tuttum,şimdi yaomazsam asla yapamazdım. Kapıyı açtım ve arabaya yaklaştım. Arabanın kapısını açtım birbirine sımsıkı sarılmış ve gözleri dolu bir çift vardı arabayı ise oldukça güzel gözlü bir genç sürüyordu. Nee ? Güzel gözlü mü ? Melda şuan zorla evlendiriliyosun ve şoför çocuğun gözlerine mi bakıyosun ? Aptalsın kızım sen.

Kadın birden beni görünce daha çok ağlamaya başladı adamın ise gözleri boncuklandı ve elimi sımsıkı tuttu önce korktum elimi çekmeye çalıştım bırakmadı daha çok sıktı ama acıtmak için değildi güven vermek içindi ama yinede elimi çektim. Sanki... sanki bir yerlerden... saçmalama Melda onları bir herden tanımıyorsun,onlar yabancı.

Arkama döndüm ve camdan bakan annemi gördüm ağlıyordu her zaman kş gibi perişandı, beni görünce el salladı ve kaçtı pencereden bende hızla arabaya bindim ve kapıyı örttüm başıma daha kim bilir neler gelicekti ve bu sadece başlangıçtı.

Büyük Sırlar (+18)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!