DEMİR VE KÜÇÜĞÜ'NDEN HABER VAR! <3

14K 437 327

Merhaba canlarım :)

Uzun zamandır sizleri habersiz bıraksam da bazılarınız az çok neden buralara gelemediğimi biliyor ya da anlamıştır diye düşünüyorum. :)

Öncelikle uzun bir konuşma olacak. O nedenle atlamadan okumanızı rica ediyorum sizden. :)

Bundan tam 3 yılı aşkın bir süre önce, Demir Aras isimli bir karakter fısıldadı kulağıma. İncitmeden sevemeyen, hırçın, kıskanç ve sert bir adamdı. Ama buna tezatla fısıldadığı ilk şey, "Küçüğüm..." sözcüğü olmuştu o zamanlar... 

AŞK HER ŞEYİ AFFEDER Mİ?'yi ilk kez 2012 yılında yazmaya başladım. O günden bugüne çok şey değişti. Gerçi hikâyenin yazım dili ve tarzı epey değişime uğrasa da kurgunun ana iskeleti aynı kaldı. Önceleri bu hikâyeyi tamamlarken çocukların hikâyelerini yazacağımı bilmiyordum. Ama sonra BİR GÜNAH GİBİ isimli hikâyemi yazmaya başladım. Burcu ve Demir'in oğulları Sarp'ın hikâyesiydi. Onu sonradan ÇİLEK MEVSİMİ adlı hikâyem takip etti. O da Burcu ve Demir'in kızları Mira'nın hikâyesiydi. Sonra ÇİLEK MEVSİMİ ve BİR GÜNAH GİBİ basılı birer kitap haline geldi. :) Ama hep bir eksiklik vardı sanki... Bir şey daha olması gerekiyordu.

İşte şimdi o eksik tamamlanmak üzere. AŞK HER ŞEYİ AFFEDER Mİ? Çok Yakında kâğıt kokularıyla bizlerle olacak. EPHESUS YAYINLARI farkıyla onu ellerimize alabileceğiz. Ben bugün hem bunu duyurmak, hem de burada yalnızca 2 bölüm daha yayınlayabileceğimi söylemek için karşınızdayım.

Basılı iki kitabım BİR GÜNAH GİBİ ve ÇİLEK MEVSİMİ burada finali görmüş iki hikâyeydi. Bu zamana kadar hiçbir hikâyemi yarıda bırakmamıştım. Ancak bu sefer ne yazık ki burada sizlere final gösterebilmek için vaktim yok. Çünkü çok yakında kitabımızın ellerimizde olabilmesi için çabalıyoruz yayın evimle birlikte. Ancak hepinizin bana karşı anlayışlı olacağını biliyorum. Birçoğunuzun istediği ve dilediği gibi, Demir ve küçüğünün aşkını kâğıt kokularıyla okuma şansını yakalıyoruz. <3

Kitapla ilgili söylemek istediğim bazı şeyler var. Öncelikle kurgu inanılmaz değişti. Demir ile ilgili hikâye versiyonunda okumadığınız bir gizem var. Ve bu gizem sonrasında sizi şaşkına çevirecek şekilde bağlanıyor. Özellikle ilk 20-25 bölüm yeniden yazıldı. (Sahneler aynı ama dil çok farklı) Buradaki haliyle zaten kitap yapmazdım ben. Ha, basılmaz mıydı? Elbette basılırdı. Buradaki haliyle kitap olan hikâyeler var sonuçta. Ama ben bu şekilde olmasını istemedim. BİR GÜNAH GİBİ de olduğu gibi... Her şey yepyeni... Kurgunun ana iskeleti yine aynı. Demir yine hırçın, yine kıskanç ve yine çok âşık... Ama eklemeler de sizi inanılmaz şaşırtacak diye düşünüyorum. :)

Kitabımız renkli cildiyle olarak sizlerle olacak... :) 2 kitap olma ihtimalinden bahsetmiştim. Ama tek kitapta karar kıldım. :) Sayfa sayısı henüz netleşmedi. Ama aşağı yukarı 500 civarında olacağını düşünüyorum. Eksiği olmaz fazlası olur bence. :) Kapak belli olduğunda da sizlere duyuracağım buradan. Ayrıca tabii net tarih belli olduğunda da...

Dediğim gibi burada son 2 bölüm daha yayınlanacak ve devamı kitapta olacak. Ama zaten kurgudaki değişiklikler sebebiyle, en baştan okumanız mantıklı olur. :)

Buradaki 2 bölümü de yayınladığımda kurgunun yeni halinden size alıntılar getireceğim. Kitabımız çıkana kadar en azından bir fikriniz olur diye düşünüyorum. 

Mutlaka bu duyuruya tepki gösterenler olacaktır. Ancak şunu netleştirmekte fayda var. :) Ben burada 2 basılı kitabımın finalini verdim. :) Ve artık EPHESUS YAYINLARI'nın bir yazarıyım. Bu da basılan 3. kitabım olacak. O nedenle wattpadde genel olarak kitap olan hikayelere karşı gösterilen tepkiyi hak ettiğimi hiç düşünmüyorum. :) Umarım açıklayıcı olmuştur. 

Bölümleri şimdilik kaldırmıyorum. Kitap hali zaten çok değiştiği için şimdilik kalmasında sakınca yok. Halen okumayanlar varsa bir fikirleri olur böylece diye düşünüyorum. 

Sorularınız varsa seve seve yanıtlamak isterim. Yayınlayacağım 2 bölümden biri birkaç gün içinde gelecek. Hepinizi çok seviyorum ve öpüyorum. <3

Şimdiye kadar yanımda olduğunuz için çok teşekkürler. Hep benimle olmanız dileğiyle... <3 :*

_____

Ve sizleri hikayelerimiz, kitaplarımız ile ilgili sıcacık sohbet ortamının olduğu çok eğlendiğimiz facebook grubumuza bekliyorum. :D Her ne kadar burada da bilgi veriyor olsam da, duyurulardan haberdan olabilmeniz için tüm sosyal medya bilgilerimi şağıya bırakıyorum. :D

Facebook grubu: Burcu Büyükyıldız'ın Kaleminden

Instagram: burcubuyukyildiz / burcubuyukyildizromanlari

Twitter: burcubyildiz

Facebook Sayfam: Burcu Büyükyıldız


AŞK HER ŞEYİ AFFEDER Mİ? - Sonsuza Kadar Serisi 1 (KİTAP OLDU)Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin