Exo'yla Tanışma

2.8K 250 91

(Multimedya): Eda'nın giydikleri

(Lay'in ağzından)

Eve geldiğimde herkes oturmuş yemek yiyordu. Chen'de merdivenlerden gözünü ovuşturarak indi. Yeni uyandığı belliydi.

(Beakhyun): Lay! Sonunda geldin. Ne yapıyordun orda?

diyip anlamsız şekilde gülüp göz kırptı.

(Lay): Karşı komşumuz bugün programda bayılan kız.

dememle Chen içtiği suyu püskürttü. Suho yediği yemeği ağzından çıkarttı. Xiumin anlamsız şekilde baktı ve diğerleri de gözlerini büyütmüş öylece bakıyolardı. Baekhyun hariç, o gülüyordu.

(Baek): Ben size demedim mi o kız diye.

(L): Sen nerde gördün?

(Baek): En son sen kızın yanına gittin bende gelicektim ama Suho yemek söyledi gelmedim. Ee naptınız? Niye bayıldı? Exo-l'mi? Bizi ne kadar tanıyo? Yabancı dimi

Bunların hepsini bir çırpıda söyleyen Beak. Şarkılarda en çok söyleyen olduğu gibi normalde de en çok konuşandır. Sorularını cevaplayıp Eda'yı anlatmaya başladım.

(Eda'nın ağzından)

Lay gittiğinden beri hayla kendime gelememiştim. Nasıl geliyim? Exo'yla aramda Türkiye'deyken saatler varken burada adımlar var. Lay'le konuşmamızı yüzlerce kez beynimde canlandırıp durdum. Beni evlerine çağırdı. Ho Sook çoktan yatmıştı. Bende odama çıktım. Chen aramda mesafe var ya seninle. Elime Chen'in resminin olduğu yastığı alıp konuşuyordum. Mutluluktan ağladım bile. Sanki rüyadaydım. O zaman sonsuza kadar bu rüyadan uyanmak istemiyorum. Kendimle konuşmam lazımdı. Tamam normalde de utangaç biriyim arkadaşlarımın yanında hariç. Ama onlarla konuşmak istiyorum. Utangıçlıgımın üzerine geçebiliyor onlarla tanışma istegim. Saatlerce 'onlarla konuşabilirim' diye kendimle konuşup durdum. Olamaz! Yine güneş doğuyor. Aslında benim bu kadar az uyumam hic iyi değil. Buraya geldigimden beri düzgün bir şekilde yatamadım. Ama gözlerimin altı mor bir şekilde gidemem Exo'nun yanına.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Uyanıp elimi yüzümü yıkadım. Çok heyecanlıydım. Ne zaman gitsem ki? Lay saat de söylemedi. Merdivenlerden indigimde Volkan bey oturuyodu. Beni görünce konuşmaya başladı;

(V): Heh Eda, benim Türkiye'ye dönmem lazım. İşlerim var da. Ama Exo'nun konseri olmadan gelicem.

Ho Sook Lay'i gördüğünü söylememiş olmalı. Bende anlatacak değilim.

(E): Tamam.

dememle Volkan bey kapıyı açıp çıkmıştı. Bende kahvaltı yapıp odama çıkıp hazırlanmaya başladım. Exo'nun karşısına çıkıcam sonuçta. İlk beni gördüklerinde rezil oldum ama neyse. Üstümü giyinip (resimdekileri) Ho Sook'tan saçımı mısır örgüsü yapmasını istedim. Çokta güzel yaptı. Hafif bir pudra ve göz kalemi yeterli fazla makyaj sevmiyorum çünkü. Tam anlamıyla hazırdım. Ama ne zaman gidecegimi bilmiyorum. Bu taktıgım kulaklıgı çok seviyorum rengi falan da cok tatlı hemen Exo'yu açtıp merdivenlerden aşağı iniyoriniyordum ki Ho Sook kapıyı açtı.
Lay o güzel gamzelerini göstere göstere gülüyordu. Utanmasam gidip yanaklarını kızartana kadar sıkıp gamzelerini ısırırdım da hem o öz güvenim yok hemde Chen'i seviyorum yani olmaz.

(Lay): Ee hadi seni bekliyorum bende.

(Eda): Şey, ben saat kaçta gelecegimi bilemedim.

(Lay): Hımm, tamam hadi gidelim o zaman.

derin bir nefes alıp "tamam" dedim. Fazla değil bir kaç adımda kapının önüne geldik. Bende ne bekliyosam evler yan yana tabi hemen gelicez. Lay'in zili çalmasıyla Baekhyun kapıyı açtı.

Hayran Aşkı (Cheda)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!