Erkekleri tavlama Olahanustu Etkili yollar :Devam

4.4K 48 3

Bir Erkeği Nasıl Etkilersin? 3. Olağanüstü Yol

3. Aynı imkanlara ve şartlara sahip olduğunu bil ve özgüvenini yüksek tut.

İşte birçok kadının etkisinde kaldığı bir kısır döngü daha: "Onlar benden çok daha üstün, neden beni seçsin ki?"

Böyle düşünen ve kendini diğer kadınlarla mukayese ederek "kendi değerini düşüren" bir kadın, bu olumsuz düşünceden hemen vazgeçmek zorundadır; çünkü bu düşünce yapısı hem yanlış hem de yıkıcıdır. Yıkıcıdır; zira bu düşünce tarzı, bir erkeği nasıl etkilersin, diyen kadının önüne aşılması imkânsız özgüvensizlik barikatları kurar.

Yanlıştır; çünkü kadınların tamamı,erkeği etkileme sanatı konusunda eşit bir donanıma sahiptirler.

Öyleyse, başta da söylediğim gibi diğer kadınlarla eşit düzeyde olduğunu bilmeli ve özgüvenine gölge düşünmemelisin. Hele ki erkeklerin özgüveni yüksek kadınları beğendiği gerçeğini hesaba katacak olursak!

Bir Erkeği Nasıl Etkilersin? 4. Olağanüstü Yol

4. Onu elde ettiğini hayal et ve bu hayalini pratiğe aktar.

Bütün hayaller, vakt u zamanında sadece bir hayaldi; ancak bu hayalin üzerine ısrarla ve cesaretle giden kişiler birçok düşü gerçeğe dönüştürme imkanını elde ettiler.

İnsanlık tarihi, bize yeterince güçlü bir hayale sahip olan herkesin bu hayalini pratiğe aktarabileceğini göstermiştir. Bu durum her alanda böyle olduğu gibi kadın-erkek ilişkilerinde de böyle olmuştur.

İstersen, kendisine bir erkeği nasıl etkilersin, şeklinde soru sorulan ve erkekleri elde etme alanında uzman olan bütün dünya kadınlarına dikkat et; hepsinin ortak özelliğinin "güçlü bir hayal gücü" olduğunu fark edeceksin.

Bir Erkeği Nasıl Etkilersin? 5. Olağanüstü Yol

5. Kendini kasma ve içten davran.

Erkekler, doğal kadınları "kendini kasmama ve içten davranma" özelliklerinden yola çıkarak tespit ederler ve bir erkek için doğal kadın, dünyanın en değerli hazinesinden daha değerli ve kıymetlidir.

Bu gerçeği kavrayan kadınlar, erkeklerin en büyük sırrını elde eden kadınlardır ve bu kadınların artık, bir erkeği nasıl etkilersin, sorusunu sormaya ihtiyaçları yoktur. Çünkü bütün sır, doğal olmakta yatar.

Bu bağlamda, erkeklerin yanında kendini kasan ve içtenliğinden taviz vererek prim kaybeden kadınlardan olmamak için içtenlik egzersizi yapmalısın.

Bir Erkeği Nasıl Etkilersin?

Bir Erkeği Nasıl Etkilersin? 6. Olağanüstü Yol

6. Seninle birlikte iken özgür olacağını bildir ve ona özgürlüğünü ver.

Erkekler, kendilerini sıkboğaz eden ve yaşam alanını daraltan kadınlardan tek kelime ile "nefret" ederler. Bu nefret, erkeğin özgür ruhuna vurulan veya vurulmaya çalışılan pranganın bedelidir.

Evet erkeklerin en değerli şeyleri özgürlükleridir ve özgürlüklerine indirilen bir darbe, içlerinde iflah olunamaz bir nefretin yükselmesine sebebiyet verir. Bu yüzden, senin yanında iken onun özgür olmasını temin et ve onu sıkboğaz etmemek için hassas davran.

Biliyorum, bu kolay değil ve sen de her kadın gibi "erkeği elde tutma" içgüdüsü ile dünyaya geldin; fakat şunu kesinkes bilmelisin ki elde tutmaya çalıştığın erkeğin özgürlük alanına çok fazla müdahale edecek olursan, onu uzun vadede kaybedersin. Çünkü hiçbir erkek, uzun süre "havasız" kalamaz.

Bir Erkeği Nasıl Etkilersin? 7. Olağanüstü Yol

7. Kendini geliştirmek için önce kendine yatırım yap.

Hayatta en beğendiğim sözlerden biri de, eğitimin pahalı olduğunu düşünüyorsanız cehaletin bedelini hesaplayın, özdeyişidir. Bu söze, can u gönülden inanıyor ve bu sözün gereğini yerine getirmek için kendimi daima geliştirmeye gayret gösteriyorum.

Sen de bunu yapmalısın ve bir erkeği nasıl etkilersin, sorusunun cevabını "değerli bilgi"de bulmalısın.

ERKEKLERİ TAVLAMA YOLARİBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!