Yine Süt Yine Hatçe Yine Hayriye

61 2 0

3 ay sonra
...
yeni hikaye başlıyooo

Hayriye virüsü iyice yayılmıştı ama yapılacak birşey yoktu çünkü iki manyak ta ölmüş ve dünya amerikanın attığı atom virüsüyle günden güne çürüyordu. Hala bizim abuzittinle (iron man) apo (jhoony deep) benim için kavga ediyolardı.Daha sonra bunlar aynı anda şunu düşündüler {ortada kız yok biz ne için kavga ediyoruz} aynı anda ateşli kaslarının olduğu vücutları hemen gömlek giyip örttüler o sırada kapıdan çilekli süt geldi ve :ANNEM NERDEEEEEEE ? Dedi ve sonra apo ile abuzittin aynı anda suratlarını birbirlerine dönüp dedilerki : Olamaz Hayriş (hayriye) yokkkk Hayriyeyi bulabilmek için bir dedektör yaptılar çünkü hertarafta Hayriye virüsü vardı hepsi Hayriyeye benziyodu gerçek Hayriyeyi bulma dedektörünü çilekli süt ile yapmaya başladılar... {10 saat sonra } apo ve abuzittin daha sonra dedektörle arıyorlardı . Çilekli süt DURUNNN diye bağırdı ve daha sonra şöyle dedi : SİZ BİR MALSINIZZZZ İKİNİZDE ANNEMİN GÜZELLİĞİNE KAPILMIŞSINIZ {hayrişi övüyom } bi anlattırmadın hikayyeyi anne {tmmya üf al anlat kendimle iç savaş çıkardım } neyse dediğim gibi SİZ NASIL MANTIKLA DEDEKTÖRLE ARARSINIZ sesim kısıldı öhöhmh öhöhm tmm daha iyi abuzittin derki : Kız haklı bence şöyle yapalım bir muzlu süt fabrikasına gidelim ve onun içine dedektörü atalım sonra dev bir karıştırıcıyla karıştıralım sonra ise dedektör hepsinin içine gider sütün ve ben bu sütü alıp jarvisin yardımıyla (bu arada jarvini bilmeyen olursa diye söylüyom iron manin robotunu yapan sanal yardımcısı) bütün sütü dünyaya dökelim ve aygıtlar eğer yeşil şey yanarsa ordadır demektir. Halbuki bu gerizekalılar o kadar mallarki Hayriyenin hemen bulundukları bölgede öldüğünü bilmiyorlar. {1 ay sonra } Planları işe yaramamıştı . halbuki acayip süper gerizekalıca bir plandı sonunda pes edip sütü içmeye karar verdiler içtikleri zaman sütün bir kısmı yere döküldü ve bip bip bip diye ötmeye başladı sonra bu gerizekolular orayı kazıp beni buldular ama diğer manyak arkadaşı ortalıkta yoktu çünkü onu 30 metre uzağa dikmişlerdi {çiçek ya mübarek diktiler} neyse sonra ise Hayriyeyi buldular ve o ölmüştü ama durun o da ne hee eliymiş tamam Hayriyenin bağırsak böbrek ve kalbi fulden çürümüştü yapılacak birşey yoktu. Plan bulmaları lazımdı çünkü eğer plan bulamazlarsa tamaman yok olucaktı dünya ve marsta yaşayan insanlar evlerine dönemeyeceklerdi bu arada amerikanın bunların hepsinden haberi vardı çünkü uzaydan aygıttan izliyolardı hatta onlar jüpiteri ele geçirip marstakileridi öldürüp insan ırkını yok edeceklerdi ve saadece amerikan vatandaşları yaşıyacaktı . Ama kimsenin bundan haberi yoktu türkler dua ediyolardı ama Hayriyede süper kahraman değilki yapsın mübarek Hayriyeyi marvela {süper kahramanların bulunduğu yer} almamışlardı türk olduğu için neyse biz konuya dönek aaaaa noldu öyle abuzittin aklını çalıştırdı ve dediki ben feda ederim organlarımı yeterki o yaşasın dedi çilekli süt mal o öldü dedi sonra abuzittin ve apo hemen düşünmeye başladılar.
Iron man yani apo hemen jarvis eksik olan organların yapılmasını emretti . 3 saat sonra ...
Organlar yapılmıştı ve jarvis lazerler hiçbir doku hatası yapmadan organları ilave etti .Hayriye'nin organlarını abuzittinle değiştirerek yaşattılar ama Hayriye kalktığında ortalarda Hatçe olmadığını gördü ve yine:
-Olamaaaaaaaa...zzzz! Diye bağırarak gördüğü her yeri kazmaya başladı. Ama kazamiyordu çünkü bedeni curumustu aslında bagiramamisti bile. Neyse sonra Apo da Hayriye için bedenini feda etti ve hazırladıkları sütlü çikolatalı karışım ile beden nakli yaptılar.Hayriye çok kötü durumdaydı . Çünkü en sevdiği Hatçe manyak ortağı nı bulamamışlardı . Durun bi dk o ses de ne yerin altından televizyon sesi geliyodu tam da 30 metre ileriden oradan iyice dinledikten sonra hatırladıki Hatçe çok ısrarı sonra modem bağlatmıştı ve Esra Erola bakıyordu Ve Hayriye Apo nun bedeniyle (malum nakil yaptılar ) hızla Hatçe nin yanına inmek için kazdı hızlı olmalıydı çünkü Esra Erol bitebilirdi. Ve indiğinde bir de ne görsün Hatçe aşağıda Esra Erol dan kendine talip arıyordu veeeee o sırada Hayriye de kendine talip buldu .Bu mallıkların asıl sebebi virüslerin yavaş yavaş yok olmasıydı . Ve bu yüzden saçmalıyorlardı . Ama bunları fark eden Abuzittin Hayriyeyi ordab almak istiyordu ama birde Hatçe vardı . Hatçe yi alması isin Brad Pitt i çağırdı ve beraber Esra Erolu basmaya gittiler . Ordan hemen kollarından tutup hazır gelmişken evlenelim diyip nikah kıydılar . Daha sonra çilekli sütü unuttular meğersem oda artık annesiyle ilgilenmeyi bırakıp babasını aramaya Müge Anlıya gider . Ve hepsi dünyanın halinden uzaklaşırlar ama.bu böyle süremez... Çünkü Hayriye de kızını özler ve kendini çilekli süte vurur durmadan çilekli süt içmektedir. Sonra bir gün yine hatçeyle erkenden televizyonu açıp Esra Erol u beklerken Müge Anlı çıktı kızını TV de gören Hayriye kızım ünlü olmuş diye sokakta kendini çekip ünlü yapacak bir kameraman aradı. Böyle sokak sokak gezerken kendini ATV stüdyosunda Müge Anlı ile beraber buldu. Kızını da görünce çok mutlu oldu ve kendini tutamayıp çilekli sütü içti sarhoş oldu Hatçe de büyük hayranlıkla bunu TV den izliyordu...

Eğer Beğenmediğiniz Yer Olursa Yorumlarınızı Bekliyoruz...

Çatlak Beyinli Sütler...Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!