☆ Prolog ☆

12.9K 897 33


Siedziałam wtulona w ramię Logana. Nie potrafiłam odgadnąć, co się ze mną działo. Nie rozumiałam powodu, choć dobrze go znałam. Aż za dobrze. Powód, dla którego porzuciłam swoje dawne życie. Powód, który wtargnął jak wicher w mój świat i zaczął wszystko zmieniać. Powód, który od dawna jest na pierwszym miejscu. Od dawna... Jaka szkoda, że dopiero teraz to zauważyłam.

Czy gdybym dostrzegła to wcześniej, to by coś zmieniło? Czy mój los potoczyłby się inną drogą? Czy to miałoby jakiś większy sens?

Za chwilę ruszymy w drogę, wszyscy będą ode mnie oczekiwać wielkich czynów. Każdy będzie wymagał poświęcenia. A ja chciałam tylko siedzieć i być pocieszana przez tego chłopaka, który jako jedyny mnie nie zawiódł. Chociaż nie uleczy mojego serca, może sprawić by ból zelżał.

Logan pogłaskał mnie po włosach. Już nic nie mówił, ale to dobrze – tego oczekiwałam. Położyłam się na jego kolanach, wciąż szlochając. Gdy byłam już tak zmęczona, że zaczynałam zasypiać, pomyślałam o tym, jak to wszystko się zaczęło. Odpłynęłam, marząc, by ta historia mi się przyśniła. Aby to wszystko stało się jeszcze raz. Jeszcze jeden piękny raz. A potem obudziłabym się i magicznie zniknęłyby uczucia. Ból, tęsknota, zazdrość i to. To czego nie chcę nazywać po imieniu. Bo to tak bardzo boli. To skomplikowało sytuację.

W sumie – całe życie. 


***********************

Zaciekawiło Cię? Zagwiazdkuj :) Będzie mi bardzo miło!

Przebrnij przez pierwsze "zwyczajne" (i dłuższe) rozdziały ! Potem zaczyna się szybka akcja - prawdziwe FANTASY ! ^^

Liczę na Twoją wytrwałość :*

Obiecuję - z takim opowiadaniem i takim pomysłem jeszcze się nie spotkałeś/aś.

Mam nadzieję , że pozytywnie Cię zaskoczę :)

Miłej lektury ^^
Dzieci Gwiazd i Lustra Lodu ✔Przeczytaj tę opowieść za DARMO!