Chapter 102

8K 497 57

H A R R Y

Bubnujem prstami do stola v mojej kancelárii. Mám tu oválny stôl, pre kratšie schôdzky s obchodnými partnermi. Predtým som ho tu samozrejme nemal. Nechal som ho doviezť iba nedávno. Moja kancelária je samozrejme najväčšia kancelária v celej firme. Mám ju na poslednom poschodí z ktorej mám perfektný výhľad na celý Manhattan. Moja firma sa zaraďuje ku tým najvyšším v New Yorku. Máme naozaj slušne veľké priestory, za ktoré by sa nemusela hanbiť žiaden podnikateľ. Je to zároveň veľká zodpovednosť avšak všetko toto si môžeme dovoliť. Tvrdo pracujeme a zato máme veľké zisky. Našimi partnermi sú svetoznáme firmy, do ktorých sa zaraďuje aj firma Apple, z ktorej máme všetku techniku. Najlepší pocit je ten, že keď som zasadol do riaditeľského kresla všetko som to tu rozbehol úplne sám. Myslím, že sám otec bol prekvapený akým som prínosom. Firmu som vyniesol nahor a stále stúpa. A to všetko som dosiahol legálnou cestou, žiadne nemravné kšefty s mafiánmi, či inými potkanmi z podsvetia. Takýmito ľuďmi pohŕdam a ani s nimi nie som v kontakte.

Som čistý. V živote som nepožil žiadnu drogu alebo som nemal v ústach cigaretu a som na to hrdý. Som si tak istý, že moje telo je úplne v poriadku a zdravé. Som si tak vedomý toho, že v mojom tele sa nenachádza nič čo by mi mohlo uškodiť. Alkohol tam nerátam, pretože ten požíva každý. Aj lekári. Chodím k ním na pravidelné prehliadky obzvlášť ku zubárovi. Väčšina ľudí návštevu zubára odkladá a kašle na ňu. Ja chodím vždy pravidelne hoc som kaz nemal už ani nepamätám. Je to samozrejmé keď som tvárou zubnej pasty. Jednoducho mám rád, keď viem čo sa deje s mojim telom. Keď sme s Tarou spolu začali chodiť zistili sme, že tieto veci máme spoločné. Bol som rád, že existuje niekto kto to má rovnako. Už nikdy nenájdem niekoho takého ako bola ona. Ten nový účes jej neuveriteľne svedčí a ja si nemôžem pomôcť, keď sa na ňu momentálne dívam. Obzerám si každý kúsok jej tela, kam majú moje oči prístup.

Sedíme oproti sebe za oválnym stolom úplne potichu a dívame sa na seba. Od Ashley som vysúdil naozaj veľkú sumu peňazí zato čo urobila. Bolo jasné, že ten súd vyhrám. Študoval som právo a viem čo sa smie a čo nie. Chcem sa s Tarou rozdeliť, lenže ona to odmieta. Nechápem prečo. Mala by zhrabnúť každý cent, ktorý jej ponúkam. Ashley je človek, kvôli ktorému nemáme práve teraz sex. Samozrejme, že viem, že za to môžem z polovice...z väčšej polovice aj ja.

,,No tak!" prehovorím po dlhom ticho.

,,Nie!" Rázna.

,,Mne je blbé nechávať si celý podiel," skúšam ju presvedčiť.

,,Tak sa rozdeľ s Carole," odsekne. Donúti ma to zdvihnúť obočie. Nikdy mi to neprestane vyhadzovať na oči. Uznávam, že som to vtedy prehnal, keď som zviedol neznáme dievča v bare a skončil s ňou v posteli. Sex to bol dobrý, ale bolo to také ako predtým než som spoznal Taru. Bez citov a bez akejkoľvek lásky, žiadne túlenie po sexe, či sladké reči. Nikdy som si nemyslel, že mi to bude tak chýbať. Pravda je taká, že kým som nepoznal Taru úplne mi to stačilo ale teraz keď som spoznal sex z lásky mi chýbajú veci okolo toho. S nikým to nebude také ako s Tarou, pretože ona na to bola stvorená. Hlavne mala predpoklady na dlhodobý vzťah a niekedy som si vedel predstaviť seba a ju spolu aj za desať rokov. Väčšina vzťahov sa teraz rozpadáva ale ona bola stavaná na dlhý vzťah. Taktiež sme spolu boli dlho. Rozhodne to pre mňa bolo dlho.

,,Dokedy mi to budeš pripomínať. Veď už sme spolu neboli," zavrčím nahnevane.

,,Tu nejde o to..." okamžite sa na mňa oborí a vyzerá, že začne kričať. Namiesto toho sa zhlboka nadýchne a vyrovná sa.

,,To je fuk. Nechcem to riešiť. Už je to preč," pokrúti hlavou a odvráti odo mňa zrak.

,,Naposledy ti vravím, že tie peniaze si nevezmem. Myslím, že patria právom tebe, pretože hlavne tvoje meno bolo zničené. Patria tebe a ja ich naozaj nechcem. Nemusíš sa cítiť blbo," usmeje sa aj keď ja viem, že tento jej úsmev je iba nútený. Začínal som premýšľať ako ju v New Yorku udržať. Neviem síce čo presne mám robiť ale potrebujem, aby tu ostala. Neviem vlastne o čo sa mám snažiť. Ísť s Tarou opäť do vzťahu by bolo úplne šialené a hlavne opovážlivé. Jej otca by zrejme trafil šľak a Liama hneď po ňom. Zamračím sa pri svojich myšlienkach. Čo ma po nich? Je to môj život. Môj a Tarin. Gemma vraví, že tu je šanca, že si Taru dokážem získať späť, pretože som bol jej prvá ozajstná láska, rovnako ako je aj ona moja prvá láska.

Pulse (FF- Harry Styles)Read this story for FREE!