Bölüm-54) İnanmıyorum!

30K 1.8K 234

Bölüme büyük bir hayal kırıklığıyla başlayabilirsiniz ama sonuna kadar bekleyin.

Daha erken yayımlamak isterdim ama benim okulumda tekefon yasak okulda yazamıyorum, eve geldiğimde 4-5 oluyor saat, ders ödev derken 7 oluyor. Bölüm yazıyorum uykum gelene kadar sonrada kitap okuyorum. Bir günde en fazla 300 kelime yazıylıyor. Bu bölüm uzun oldu tam 1491 kelime! İyi okumalar.

-*-*-

"Hâlâ fark etmedin mi?"

"Neyi?"

"Bu günün fazla mükemmel olduğunu bir sorun var" dedi

"Ayne-"

"Uyansana. Hadi Melisa uyan!" Gözlerimi açtım.

"Rüya mıydı ya?" Gerinince az kalsın yataktan düşecektim.

"Ne rüya mıydı?"

"Boş ver. Hadi odamıza dönelim eğer annem uyandığında bizi yanında görmezse biteriz" başını salladı ve odadan çıktık annem hâlâ uyuyordu. Sessizce yanlarına geçtik. Sonra annemi kontrol gücümle uyandırdım. Gözlerimi azıcık araladım annem bize bakıp gülümsedi, Aras'ın saçlarını okşadı. Annem yoksa... yok daha neler.

"Gerçek annem burada olmayabilir ama sende oğlum sayılırsın, Aras" Aras'ın yanağını öpüp odadan çıktı. Yavaşça doğrulup Aras'ın yanına geldim.

"Aras?" Hıçkırdı ve doğruldu. Gözleri kızarmıştı, anlıyordum onu acısı hiç geçmeyecekti, azalacaktı ama kalacaktı. Biliyordum çünkü benim babamda öldü sayılır, yaşıyordu ama benim için ölüydü. Ona sıkıca sarıldım.

"Çok şanslısın biliyor musun? Be-" geri çekilip kaşlarımı çattım

"Kendine işkence etmeyi ne zaman bırakacaksın. Küçüktün Aras, kontrol edemezdin" burnunu çekti konuşmadan susturdum.

"Şimdi yüzünü yıkayıp üstünü değiştiriyorsun ve neşeli Aras haline geri dönüyorsun" yüzünde bir gülümseme belirdi, dudaklarıma bir öpücük kondurup ayağa kalktı.

"Nasıl güldürdü benim ya, bücür"

"Bücür?"

"Iki yaş?" Yastığı ona fırlattım

"Önemli olan akıl yaşı gülüm" cevap vermeye kalkınca diğer yastığı fırlattım.  O da tuvalete girdi. Yataktan kalkıp  dolaptan elime ne geldiyse alıp giydim. Aras Tuvaletten çıkınca bana bir bakış attı.

"Neden erkek tişörtü giyiyorsun?"

"Öyle mi giymişim?" Dedim ve tişörtü çıkarıp beyaz bir Tişört giydim.

"Hızlı giyin" dedim ve arkama döndüm.

"Giyindim" önüme döndüm. Odadan çıktık o anda aklıma bir şey geldi ve odaya geri döndüm dolaptan iki atkı çıkardım birini boynuma dolayıp boynumu kapadım aynısını onama yaptım.

"Bu gün sarayı gezeceğiz. Ama normal iki insan olarak Arodux olarak değil" başını sallayıp kolunu omzuma Attı.

"Ilk kattan başlayalım?"

"Ilk 10 kat yasak unuttun mu?" Oflayıp başını salladı ve asansöre bindik. 11 tuşuna bastık bir kaç saniye sonra asansörün Kapıları açıldı. Bu katın tavanı aşırı yüksekti benimden 5-6 tane    üst üste koysalar bile tavana değmezdi o derece. Bir süre sonra nedenini anladım bir kaç dev önümüzden geçip gittiler geçerken bize garip bakışlar atmayı unutmadılar tabi.

Elementler AkademisiWhere stories live. Discover now