Bölüm-53) Fark Etmedin Mi?

23.4K 1.8K 103

Bu bölümü yazan arkadaşım İlayda'ya gidiyor! Yayımlamadan önce okumamı istemedi bende ne yazıyor bilmiyorum yani, eğer beğenilirse kitap yazacakmış yorumlarınızı bekliyoruz. İyi okumalar.
---

Selin'den

Bu sabah yine beni Diana uyandırdı. Yorganı üstümden atıp tuvalete girdim içeride ne yaptığımı merak etmezsiniz artık. Çıkınca Diana'nın giyindiğini fark ettim. Üstüme siyah, beyaz benekli elbiseyi geçirdim.

"Hazırsan çıkalım?" Başımı sallayınca odadan çıktık, bir kaç adım atmıştık ki olduğumuz yerde donakaldık.

"TERBİYESİZLER?!"

Melisa'dan

"TERBİYESİZLER?!" Yavaşça gözlerimi açtım

"O elin orada ne arıyor?!" İlk başta anlamasamda elinin göğüsümde olduğunu farkedince gözlerim yuvalarından fırlayacaktı elini çekti hızlıca.

"Dilek teyze valla düşündüğün gibi değil"

"Nasılmış?"

"Gece her halde ona sarılmışım elim sonradan oraya kaymış" dedi tamam gerçekten olasıydı eli sonradan kayabilirdi yani değil mi?

"Bir daha olursa keserim o elini! Neden geldiğimi unutturdunuz bana, bugün serbestsiniz dizim var" hızlıca yataktan kalktım ve annemi yanağından öptüm. Aras'la annemin odasından çıkıp karşı odaya, bizim odamıza girdik. Kapıyı kapayınca sevinç dansına basladım, benim sevinç dansımı şöyle anlatıyım sağa zıpla, sola zıpla poponu salla ve kollarını kanat gibi aşağı indirip kaldır. Dans bitince yatağa oturdum.

"Jakuziye girelim mi?" Dedi Aras hevesle. Gülümsedim.

"Tamam" odanın içindeki tahta kapıdan girdik.

"Mayo?" Diye sordum.

"Ne mayosu?"

"Jakuziye nasıl gireceğiz?" Aras tişörtünü çıkarınca cevabımı aldım ve jakuziye fazladan köpük döktüm, ne olur ne olmaz. Düğmesine basınca su fokurdamaya ve köpükler artmaya başladı geceliğimi çıkarıp suya girdim, Aras'ta peşimden. Su tam istediğim gibiydi ılık ama sıcağa daha yakın.

"Keşke üstünde güller olsa" bir anda havadan gül yaprakları düşmeye başladı. Şaşkınlıkla yukarı bakıyordum.

"Keşke portakal suyu ve çikolatalı kek olsa" yanımdaki tepsimsi yerden portakal suyu ve kek çıktı.

"Keşke ışıklar kısılsa ve slow müzik çalsa" Aras'ın slow müzik başlayınca kaşlarımı çattım. Bilirsiniz bir sahnede bunlar varsa diğer sahnede...neyse.

"Amaç?"

"Romantik ortam yaratıyorum işte"

"Hayır Aras yetişkin filmine çeviriyorsun işi"

"Keşke benim gibi bir mükemmelliğin kıymetini anlayıp teşekkür olarak bir öpücük versen" diye mırıldandı. Bir anda kendimi Aras'ı öperken buldum. Aras geri çekildi.

"Bu tuhaflaşıyor" dedi

"Aynen ama bu jakuziden çıkmam için yeterli bir sebep değil" dedim ve portakal suyumdan bir yudum aldım. Köpüklere bakış atıp sırıttım. Bir avuç köpük alıp Aras'a sakal yaptım.

"Yakıştı" dedim

"Bana her şey yakışır güzelim" dedi ve parmağındaki köpüğü burnuma sürdü.

"Banada her şey yakışır, Bay Mükemmel"

--

"Artık çıkalım mı?" Başını sallayınca jakuziden çıktık. Kenardaki havluyu etrafıma dolayıp odadan çıktım. Dolapta iç çamaşırı aramaya başladım, neden bütün hepsi dantelli ya? Bu ülkenin sorunları var!

---

"Mazie kıyafet alabileceğim bir yer var mı buralarda?"

"Olmadı mı yoksa kıyafetler?"

"Oldu da hepsi çok açık"

"Size yardım etmeyi çok isterdim ama ülke sıcak olduğu için genelde o tür giysiler olur" başımı salladım ve eteğimi çekiştirdim bari mini etek olsaydı bu mini etekten bile kısa azıcık öne eğilince...hoş şeyler olmuyor.

---

Odaya girince kendimi yatağa attım, sarayda asansör bozulmuştu ve 15 kat kala inmek zorunda kalmıştık. 15 kat çıkmak nedir bilir misiniz? Aras'ta yanıma uzandı. Gözlerimi kapadım

"Uyuyor musun?"

"Hı hı"

"O zaman nasıl konuşuyorsun?"

"Ben uyurkonuşurum"

"Peki sana bir şey sorabilir miyim?"

"Tabii ki" dudaklarıma bir öpücük kondurdu

"Hâlâ fark etmedin mi?"

Bölümü demin okudum iyi yerde bitirmiş ha! Neyse devamında ne olacağını bana bıraktı acaba ne olacak? (Biraz ekşın koyalım)

Elementler AkademisiBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!