Sadece Başlangıç

4K 104 7

 Yıl 2067 Deli Bir Cosplay Bilim Adamı Yüzünden Evrimleşmiş İnsan oğlunun Olduğu Bir Dünya. Kedi Kulakları ve Kedi Kuyruğuyla Donatılmış bir insan ordusu gibi. Vatan hainleri Aramıza sızmış ve Herkezi Kitlemey Çalışıyorlar Kitlemekten Kastım Zorla Tacizde bulunup Bizi Kısıtlayacaklardı Sadce Kendi Oyuncakları Haline Getireceklerdi. Dünyadaki Erkekleri Tek tek Kitlemeyi Düşünüyorlardı Ama Artık Buna Bir Dur Demenin Vakti Geldi.  


Adım Shinobu 16 Yaşındayım  henüz Kitlenmedim. Ama beni oyuncağı Gibi kullanan Biri var.Çok Acımasız.Beni Yarı kitleme Transına soktu Yani Oyuncağıyım. her Gece Veya her sıkılıp sinirlendiğinde Hıncını Benden Çıkarıyor Bundan nefret ediyordum. Düşünsenize 24 yaşındaki biri size bunu zorla yapıyor İğrenç birşey Herneyse,Etrafta Dolaşabiliyorum Beni Zorla kenara çekenleri dövüp Öldürebiliyorum.

 Aramızdaki herkez bu kedi kulaklarına sahip değil sadece birçoğumuzda öyleydi bazılarımızın kuyrukları büçlü bazılarımızın ise duyu yeteneği benim duyu yeteneğim güçlüydü . ama Hala Bir önemi Yoktu kuyruğum güçlü değildi onu itemiyordum. Biz kedigillerdeni sadece başka bir kedigil kitleyebiliyordu. Türümüze verdiğimiz yeni isimdi Kedigil.

 Onun kuyruğu güçlüydü. Hemde çok güçlüydü  Bir arabayı devirecek gücü vardı Benim İse Az da Olsa gelişmiş vücudum sayesinde sadece motosikleti kaldırmaya anca yetecek bir gücüm vardı.Bunun çok olduğunu düşünüyorsanız söyliyim hem vücudu hemde kuyruğu gelişmiş İnsanlar kamyoneti bile kaldırabiliyorlar.

Herneyse artık bıkmıştım sokağın önünden caddeyi dönüp evime yaklaşıyordum.Sonra O gelip Hızlıca Elini Omzum attı ve:

-''Hey shinobu biraz oynayalımmı ben çok sıkıldım'' ?

-''Üzgünüm Cody-sama oynamak istemiyorum yoruldum''.

Yine Geldi İstemediğimi Söylediğimde Kızacak ve Kuyruğumdan Çekiştirip Eve Götürecek ve Hızlıca Yatağa Fırlatacak Bundan Nefret Ediyordum.Her Seferinde Böyle Yapıyordu.

-''Peki O zaman başka zaman oynarız''

Y..anlış mı duydum başka Zaman mı ? Bu işte Bir iş var Hep Zorla yapardı Şimdi görmemezlikten geliyor.  Beni Başkasına Verecek Aslında bu çok iyi Ama Kötü Yanı Kendisinden Daha Kötü birinede Verebilir.

-'' Cody-sama Beni Başkasına mı Vereceksiniz '' ?

-''Tabikide vereceğim Çok Büyük bir Teklif Sundu''.

-''A.. Tamam ''

-''Gitmek istemiyor musun yoksa '' ?

-''Gideceğim siz öyle diyorsanız''.

Tabikide gideceğim diye konuşurken eve gelmiştik.Montumu Çıkartıp Katladım ve Bir Bez Alıp kuyruğumu silmeye başladım uzun ve siyahtı. Çok Hoş Görünüyordu Kendi Kendimi Överken cody Bana Sapıkça Sırıtıyordu. Sonra Birden Kulaklarımı Eğdim ve Kulaklarımı temizlemeye başladım. Ve Bana doğru geldiğini duydum ve kulağıma yaklaşıp

-''Yarın gideceksin zaten son bir kez daha yapmak istiyorum Hem Yarı Kitlenmenide Bozmuş Oluruz''.

-''C..ody Sama Siz fazla zorluyorsunuz Yapmayın''.

-''Fazla mı zorluyorum Son 4 Seferde hiç Acımamıştı Ama '' !

-'' H..ayır Cody-Sama Acımıştı Hemde çok. Çok Zorluyorsunuz Artık Arkamı Hissedemiyorum''.

-'' Nazlanma bana '' !

Dedi ve kollarımı koltuğa bastırıp Kulağımı ısırmaya Başladı.

-''Y..apmayın c- aaah C..ody sama !

Beni Duymamazlıktan geliyordu Sonra Ağzıma yaklaştı ve dilini Ağzımın içine ittirip kuyruğumu sıvazlamaya başladı.Kulağımdan  tahrik olduğumu biliyordu çünkü.inlemelerimi Dinliyordu.İ..nlemek istemiyordum B..eni zorluyordu.

Elini erkekliğime sürüp Duruyordu Üstümü Çıkartıp Göğüs ucumla Oynamaya başladı.İnlemelerimi Tutamıyordum B..eni zorluyordu. Diliyle Göğüs Ucumu Turluyordu.

-''Cody -S..ama durun Lütfen'' !

-''Hala Çok Lezissin Seni Verip Vermeme Konusunda biraz şüpheliyim doğrusu''.

Dedikten sonra kötü bir gülüş kapladı Resmen Yüzünü.Korkuyorum.  Çok Korkuyorum Yine canımı çok yakacak.B..unu istemiyorum.Ağzına aletimi alıp yalamaya başladı.K..uyruğumla onu itemiyorum.

Beni fazla zorluyordu e..n sonunda b..oşalmak zorunda Kaldım.Ve parmağında kalan sıvıyı diliyle temizleyip pis pis Sırıttı parmağını ağzıma sokup Oynatmaya Başladı.Elini  çektiğinde öksürüyordum ama o hala sırıtıyordu parmaklarını Deliğime Değdirdi

-''A..h Y..apmayın cody-S..amaa  O..regaii '' !

-''Gomenne ama sanırım İçine Son bir kez girip iyice Oynayacağım sende Keyfini Çıkar ''.

-''H..ayır cody -S..a-

Parmağını hızla içime  soktuğunda ağzımdan bir inleme çıktı ve Yine o pis pis sırıtışlarını takındı.Sonra 2 ve 3   Alışmamı bekleyip çıkardı ağzımı elimle Kapamıştım. inlemelerimi duysun istemiyordum.Eliyle elimi çekip dudağıma yapıştı ve erkekliğinin başını deliğime dayayıp Birkaç kez Sürttü Kulaklarımı Eğdim ve Acının Çok Bastırmaması için dua ettim ve Başını  İçeri Sokunca ağzımdan küçük bir Ses Çıktı..

-''Aaah C..ody-sama A..cıyor '' !!

-''  Geçicek sakinleş ''.

Ağzıyla Kulağımın Tekini ısırdı.Bu benim sakinleşmeme yardımcı olmuyordu.Tam tersi İyice Tedirginleşiyor ve Korkuyordum.Sonra Birden Hepsini İçime soktu.

-''C..ody -S..ama !!! A..Cıyor O..regai Ç..ok Acıyor '' !!.

-'' Fazla Konuşma''

Ağzını ağzımla birleştirip gel git Yapmaya başladı . Canım öyle çok yanıyorduki elimi sırtına atıp sıkmaya Başladım.İlk kez bu kadar çok canım yanıyordu.Birden istemsizce tırnaklarımı Sırtına batırıp çizmek zorunda kaldım ve şoke olacağım bir ses çıkarttı.

-''Aah Kötü Kedi''.

B..ekle ''kötü kedi''  dedi Ş..imdi Daha Çok Korkuyorum i..nanamıyorum Onu A..zdırdım !

-''C..ody sama g..omennasai A..ma Oregai A..rtık Durun '' !!

B.eni dinlemedi kucağına Aldı Kalçamı Kaldırıp  Erkekliğinin Üstüne Koydu ve  yavaşça Girmeye başladı.

-'' C..ody-S..ama y..apmayı  Aaaah '' !!!

-''çok güzel İnliyorsun İyi Kedi Beni dahada Zevklendir''.

-'Hayır C..od- Aaah s..ama y..apmayın o..regai '' !!.

B..eni dinlemedi içim Yanıyordu.Sanki Alevlerin İçindeydim. Heryer Çok sıcak Olmuştu Kavruluyordum ve Son Bir Darbe ile Çığlık atmam ve sıvının İçimden Akması Bir oldu 

-'' İiiaaaah'' !!!
Hiç Varolmamış Dünya -Yaoi-Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!