Ekim şimdi çok daha Soğuk !

50.3K 1.9K 417

Merhabalar,

Aslında bu duyuru çok sonra, kitabın kapağı belli olduktan sonra, yazılacaktı; fakat o kadar çok soru geliyordu ki, sizleri merakta ve belirsiz bir çizgide bırakmak en son istediğim şeydir, arkadaşlar.

Öncelikle o mutlu haberi vereyim. Soğuk'un ilk kitabının çıkış tarihi, 15 EKİM 2015.

Kitabın finaline gelince, arkadaşlar, kitabın iki part halinde çıkacağının duyurusunu daha önce yapmıştım. Bir ton hakaret, küfür, sitem mesajları alacağımı düşünürken arkamda olduğunuzu görmek beni kitaba daha çok bağladı.

Sorun şu ki, yayınevine teslim ettiğim dosya çok fazla sayfayı içeriyor. Buraya ekleyeceğim iki bölüm, kitapta olmayacaktı. Bu yüzden sizin burada okumuş olduğunuz bir bölümde ilk kitap bitti. Fakat, "Biz sonunu bildiğimiz kitabı neden alalım?" diyecekler için de, Sahil ve Baran'ın sadece ikisi arasında geçen bir konuşmayı ve farklı şekilde başlayan kitabın ilk sayfalarını hiçbir yerde yayınlamadığımın da altını çizerim. O sahneler ve daha fazlası yalnızca kitapta yer alacak.

Sizlere bunu benimde tahmin edemediğimi, 1000 sayfayı geçince mecbur kaldığımı yine önceki duyuruda söylemiştim. Bu yüzden sizlere 2 bölüm borcum ve sözüm var. Nitekim, bu iki bölümü size okutamadığım için yayınevinin de izni dahilinde bunu 3 bölüme çıkardım. Çünkü o zor zamanımda yazdığım duyuruyu anlayışla karşılamanıza ve her daim yanımda olduğunuz gerçeğine sırtımı çeviremezdim.

İlk kitap bir sorun, bir sıkıntı çıkmazsa 15 Ekim'de çıkacak; İlk kitapta yer almayacak olan - ikinci kitaba koyacağım- o üç bölümü ilk kitap çıktıktan sonra buraya ekleyeceğim.

İkinci kitabın ilk üç bölümünü buradan okuyabileceksiniz. O üç bölümden sonrasını da ikinci kitap okutacak.

Arkamda bu denli anlayışlı bir kitlenin olması beni inanın çok mutlu ediyor; ve bu mutluluk aynı zamanda en iyisini yapma titizliğine itiyor. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım, sizleri düşünerek en iyisini yazmaya gayret gösterdim.

Kitabın kapağı yayınevi kitabı editöryel düzenlemeye alınca kesinleşiyormuş, onun duyurusunu da elbette ki burada yapar ve kapağı multimedyaya eklerim.

İkinci kitabın çıkışını da, ilk kitap çıktıktan 1- 1,5 ay sonrası gibi düşündüm. Bu sizin için iyi bir süre midir? Cevaplarınızı yorum olarak yazarsanız bende düşüncelerinize yoldaşlık edebilirim böylelikle :)

Umarım, 3 bölüm haberi ile sevindirebilmişimdir. 15 Ekim'i duyurarak bir nebze yüzünüzü güldürebilmişimdir.

Umarım bir aksilik çıkmadan zamanında elimize alırız kitabı.O halde güzel adamın Çirkin'leri, imza günlerinde karşılaşma umudumu sizlere de serpiyorum. 

Ve son olarak,

Karanlığı bir süreliğine Sahil ve Baran'a emanet edelim.

Ama Ekim, bizimdir elbet!


SOĞUK (Raflarda!)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!