Yeni hikaye

1.5K 54 42

Sevgili okuyucularım!

İlk önce, bu yeni bölüm değil, akşam gelecek bölüm.
Sizin aranızda bir oylama geçirmeyi istedim. Aklımda yeni hikayeler doğuyor ve sizin seçmenizi istiyorum. İki hikaye var, hangisini isterseniz onu başlatmayı düşünüyorum. Aşk ve Umutun çok fazla bölümü kalmadığı için, onu bitirince bunu yazmayı düşünüyorum. İşte fikirlerim:

1) Savaş ve Ali bir holdingin ortak sahipleridir. Nazlıyla Selin yoksul bir ailede yaşıyorlar, babaları tarafından dayak alıyorlar. Babalarının gözüne görünmemek için, iş ararlar ve Aliyle Savaşın asistanı olarak çalışmaya başlarlar. Ve tabi artık onların aşk maceralarını yazacağım.

2) Savaşla Nazlının acı bir geçmişi vardır. 5 yıl sonra karşı karşıya gelirler ve aralarında sıkı düşmanlıktan başka bir şey yoktur. Fakat Selinle Alinin evlenmeleri onların da artık birlikte zaman geçirmelerini sağlar. Aşktan nefrete, nefretten aşka dönüşen bir hikaye.

Siz seçiniz, ben yazayım :) ve de hikayelerime Aşk Yeniden dizisindeki Selinle Orhan çiftini da katmayı düşünüyorum. Tabi Selinin adını değiştireceğim. Sizin de bir teklifiniz varsa, yazım lütfen. Akşam görüşmek üzere, lütfen yorumlarınızı esirgemeyin, sizin fikriniz benim için çok önemli.

Sevgilerle :)

Bir sonbahar hikayesiBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!