Anne baba olmak

1.2K 60 32

Bölümüm geç gelmesinin geçerli bir sebepi var arkadaşlar özür dilerim sizleri beklettim.. Okuldan gelir gelmez bitirdim bölümü anca düzenledim. Umarım beğenirsiniz, fazla içime sinmedi ama daha çok bekletmemek için elimden geldiğince güzel bir bölüm yazmaya çalıştım. İyi okumlara...

Doğumdan 2 saat sonrada yareni normal odaya almışlardır, oda pembe mor tonlarında süslenmiştir. Tabi tüm bu dekorasyon şükranın başının altından çıkmıştır. Karlosun anneside yarenin başına kırmızı kurdelesini bağlamıştır. Çiçeği burnunda anne kızını bir an olsun kucağından indirmiyordur. Karlosta yanı başında onları aşkla izliyordur.

Sanem: kızım biraz daha başını dik tut

Yaren kolunu biraz hafif yukarı kaldırır, bebek biraz kımıldayıp tekrar gözlerini yumar. Sanem yatağın ucuna oturmuştur. Deminden beri karışmamak için kendini zor tutmuştur. Yarende zaten annemden ne zaman bir atak gelecek diye beklemiştir. Ardından içeri doktor girer. İçerisi baya kalabalıktır.

Doktor: nasıl mış anne ve bebeğimiz :)?

Yaren: çok iyiyiz :)

Doktor: maşallah diyelim:) sizleride tebrik ederim :) yarın sabah kontrollerinizi yaparız bir sorun olmazsa en kısa zamanda çıkabilirsiniz :)

Yaren: peki teşekkürler :)

Doktor tebessüm edip odadan çıkar, güney çıkana kadar arkasından bakar. Sonra ayaklanıp yarenin diğer tarafına geçer. Karlos onu takip ediyordur. Başını aşağı eğip bebeğin yüzüne yaklaşır. Birşey demeden bir kaç saniye bebeği sadece izler, yarende ne yaptığını anlamamıştır.

Yaren: noldu güney?

Güney: güzelliği annesinden almış :) burnuda küçücük seninki gibi, kumral olacak belli, dudaklarıda aynı seninkiler (güney bakışlarını karlosa çevirir) sana hiç benzemiyor kuzen tam anlamıyla hı demiş annesinin burnundan düşmüş :)

Odadaki herkes güneyin tespiti üzerine gülmüşlerdir. Yaren içinden "tabikide annesine benzeyecek" der. Karlos hiç istifini bozmadan yarene bakar. Tek kaşını kaldırıp cevabını verir.

Karlos: ne demişler kuzen, hangi taraf daha çok seviyorsa bebek ona benzermiş :)

Şükran: ohhhh bu bir laf çarpması mıydı karloscum;)

Ferdi: yarenden cevap bekliyoruz :D

Yaren: sevgimden kuşkun varsa oda senin problemin canım ;)

Karlos: öylemi canım ;)

Karlos yarenin yüzüne yaklaşacağı an bebiş ağlamaya başlar. Gözleri yumuk halde ağlıyordur. Yaren birden telaşlanır. Sanem ve dilara yarenin telaşını görmüşlerdir birbirlerini bakım gülümserler. Karlos ağlamasını şakaya vurur.

Karlos: bak kızım bile anladı benim seni daha çok sevdiğimi

Yaren: birşey mi oldu ki demin uyuyordu..?!

Derya: gürültüden mi uyandı ki

Dilara: yok kızım acıkmıştır en son 2 saat önce emzirdin

Sanem: evet hadi beyler siz çıkın bakalım :)

Beyler arka arkaya odayı terk ederler, tabi karlos hariç hala yarenin yanı başında oturuyordur. Güney kapıdan çıkacakken geri dönüp karlosa bakar. Onunkide inat işte.

Güney: hadi kuzen ;)

Karlos: oğlum sen çık

Güney: sende gel ;)

Illede AşkBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!