13. Bölüm İlk Uzun Öpücük

131 6 0

Bu mesajdan sonra kendimi biraz kötü hissetmiştim. Sonuçta o benim sapığım ve bende başka birisi ile çıkıyorum ve onunda bundan haberi oluyor. Aman banane canım. Üzülürse üzülsün çokta umurumdaydı. Benim ondan daha önemli şeylerim var. Mesela Jason. Zihnimin içinde düşünmem bitince salona geçip kaldığım yerden TV izlemeye devam ettim. Jason'u merak etmiştim. İçimden onu aramak geldi. Jason'ın numarasını tuşlayıp aradım. Aradığımda iki defa meşgule vermişti. Telaşlanmıştım ve bir kaç defa daha aradım ve son arayışımda açtı.

Jessica: Jason neden telefonlarımı açmıyorsun?!

Jason: Jessica çabuk gel!

Jessica: Ne olduu!!!

Jason: Aycem sokağının yanındaki ıssıs çıkmazın  karşısındaki kırık dökük eve gel hemen!!!! Acele et yardıma ihtiyacım var!!

Jessica: T-t-tamam geliyorum yaralıysan da sakın kıpırdama hemen geliyorum!!!!

Jason: Tamam acele et!!!

Telefonu kapatır kapatmaz gelen mesajla irkildim. Joseph'ten geliyordu.

Joseph: Git sevgilini kurtar anlaşılan sana çok ihtiyacı var.

Ona tam mesaj yazıcak iken aklıma şuan sevdiğim bir insan benden yardım istiyor olması ve bende burada tanımadığım bir insan ile kavga ediyor olmam geldi. Yukarı odama çıktım ve hemen üzerimi değiştirdim ve aşağıya inip ayakkabılarımı giyip Jason'ın söylediği sokağa gittim.

O kırık dökük eve vardığımda içeri girdim ve içerisinin çok loş bir görüntüye sahip olduğunu gördüm. Cidden, Jason buraya neden gelsin ki? Tam içeride kimse var mı diye bağırıcak iken kokusunu tanıdığım bir el ağzımı kapadı ve çok nazik bir şekilde beni duvara dayadı. Gözlerimi açtığımda ise bunun Jason olduğunu gördüm. Şaşırmıştım. Jason karşımda sırıtarak elini ağzımdan çekti. O kadar çok korkmuştum ki bayılabilirdim. Ama neyse ki beni korkutan kişinin Jason olduğunu görünce rahatladım. Jason elimi tuttu ve dudağımdan tutkulu bir şekilde öpmeye başladı. Öpmesni engellemedim. Çünkü Jason'ın beni öpmesi çok hoşuma gitmişti ve bende ona karşılık verdim. Jason beni öpmeyi durdurduğunda gözlerimi açtım. Beni ne kadar çok sevdiği gözlerinden okunuyordu. Jason elimi tuttu ve yavaşca o evden çıktık.

O günü hiç unutamayacaktım. İlk defa bir erkek beni öpmüştü hemde dudağımdan ve uzun süre. Jason'dan beni evime bırakmasını istediğimi söyledim. o da tabiki de tamam dedi. Beni eve bıraktı. Bugün çok heyecanlı bir gün geçirmiştim ve kim bilir rüyamda neler görecektim. 


BENİM TATLI SAPIĞIMBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!