2.bölüm -yok artık -

4.7K 184 8

(merhaba arkadaşlar yeni bölümle karşınızdayım umarım beğenirsiniz yıldıza basarsanız çok mutlu olurum bölümlerle ilgili  bir şey isterseniz çekinmeden yazın ) 

burcu(asistan)

bunu yapmak zorundayım  Serdar'dan haber geldi. Defne'nin işe girme zamanı gelmiş. ah ben Ömer  hiç seni bırakmak ister miyim yoksa ? Serdar ve anneannesine sözüm olmasa yanından 1 saniye ayrılmam ki.

=Ömer=

Lansmana az kaldı çalışın diyoruz millet işi bırakıyor duruma bak ya  umarım Sinan hemen bir asistan bulur da sorun çıkmaz . Sinan arıyor hadi hayırlısı

Ömer : efenim Sinan ?

Sinan : kardeşim  bir kişinin cv' si var incelemek ister misin ? dosya güzel ben baktım  daha önce büyük şirketlerde  sekreterlik falan yapmış

Ömer: tamam kardeşim getir bir ara bakayım.

=Defne=

 ilk başta işi aradım , beni arayacaklarını söylediler . sonra eve bakmaya karar verip tapudaki adrese gittim. taksiye parasını ödeyip arkamı döndüğümde  ben şok ben iptal olmak üzereyim  oldum valla. Sen ne yaptın canım anneannem  site içinde villalar  boydan boya site havuzu .cafesi . spor salonu şa.şaşkınlıktan  öldüm sanki şuan  ev numarasına bakıp ilerledim. ben bu evi hak edecek ne yaptım Allah'ım . Ee anhtar yok bende tam eve yaklaştım.

görevli: merhaba  hanım efendi , birine'mi baktınız ?

Defne : aa şey ben Defne  bu evin sanırım şeyi oluyorum..ııı şeyi

görevli: sahibi ?

Defne : heh evet

görevli: anahtarlarınız bende  ama  benim kimlik ve tapu görmem gerek

Defne : tabi buyrun - kimliğimi ve tapuyu gösterdim. Görevli her şeyi kontrol ettikten sonra  anahtarları bana uzattı . Hayırlı olsun deyip uzaklaştı.

kapıya doğru yürüdüm ve kapıyı açtım . Haydi bismillah  amaaaa burası süper ya  gözlerimden süzülen yaşlarla alt katı dolandım .  bir üst kata çıktım . misafir odasına kadar var resmen  burası bana fazla değil mi ? son olarak en üst kata çıktım iki tane kapı vardı birinde not yazıyordu ama baya tozlanmış acaba ne zaman yazıldı bu . derken o  kapıyı es geçerek aralık olan kapıya doğru ilerledim biraz itip içeri girdim. şaka yapıyorsun  kıyafet odası  ayakkabılar , elbiseler  , pantolonlar aklınıza gelebilecek her şey . ağlayışım hızlanırken bu odadan çıktım kapısında not olan odaya doğru ilerledim . '' canım torunum senin için '' odanın kapısını açtım. duvarlarda serdarla bizim küçüklük fotoğraflarımız anneannemler yaptığımız piknikler eğlenceli vakitlerimiz yatağa kendimi atıp ağlamaya devam ettim. ellerimi yüzümden çekip tavana bir baktım. cam tavan inanmıyorum  kendime gelip yataktan kalktım. abimi aradım

Defne : alo

Serdar : efendim

Defne: abi mezarlıkta beni bırakıp gittin ne oldu ?

Serdar : ben artık gidiyorum defne

Defne : abi ne diyon salak salak konuşma

Serdar : belki dönerim bir zaman sonra

Defne :  beni yalnız bırakıp gidiyorsun yani

konuşmasına izin vermeden suratına kapattım sende beni yalnız bırak serdar tamam. biraz daha ağladıktan sonra  diğer eve  gidip eşyalarımı aldım . çok durmayıp yeni eve geldim her şeyi yerleştirdim  tam bahçeye oturdum telefonum çaldı.

kiralık aşkWhere stories live. Discover now