30. Bölüme yapılan yorumlar gerçekten beni çok mutlu etti ve mutluluktan 4 köşe oldum diyebilirim. 2K olmamızada çok çok az kaldı. Ama ne yazık ki bu bana yetmiyor. Sizden ricam emeğe saygı olarak oylarınızı eksik etmemeniz. Yorumlarınız beni gerçekten mutlu ediyor. Sınır koyma gibi bir fikrim var.

Diğer bölümlerdede dediğim gibi sınır koymak istemiyordum ama oylar gerçekten az geliyor. Belki sınır koyarsam artabilir diye düşündüm. Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi söyleyebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Arkadaşlarınıza veliahtı önersenizde fena olmaz hani :D Neyse.

Hikayeyle alakalı güncellemelerden hemen haberdar olmak için kütüphanenize eklemeyide unutmayın.

Ve birde röpörtaj gibi bir şey de yapmak istiyorum. Yani siz soracaksınız ve sizin sorduğunuz bütün soruları sorduğunuz karakter cevaplayacak. Eğer çok soru gelirse yapmayı düşünüyorum. İstediğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Kararkterlerimiz bütün samimiyetleriyle cevaplayacaklar. Soru yağmuruna tutun onları ve istediğiniz kişiye sorun. Eğer röpörtaj istiyorsanız yoruma hemen kime ne sorduğunuzu yazabilirsiniz.

Yeni bölüme gelirsek. Bugün gelecek. Birazdan yazmaya başlayacağım ve bundan sonra uzun yorum yapan canpirişkolarıma ithaf edeceğim bölümleri.

Neyse çok konuştum (yazdım) Her zaman dediğim gibi oy ve yorumlarınızı esirgemeyin canpirişkolarım :* Yeni bölümde görüşürüz :* Öpüldünüz ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

-Filiz


Veliaht (Raflarda)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!