4.BÖLÜM

2.3K 108 17


Arkadaşlar görüp okuyan herkese çok teşekkür ederim ama oy verirseniz çok mutlu olacağım lütfen...

:))


DENİZ

Ay Allahım buda olmadı yemin ederim iğrenç bir kızım ya. Böyle fizik mi olur. Tamam göğüslerim büyük,belim ince,kalçalarımda fena değil ama bu bana hiçbir giysinin yakışmadığı gerçeğini değiştirmiyor. Hayır yani salak mıyım ki ben? Gerçekten yani hangi akla hizmet kabul ettiysem yemek teklifini? Adam da bok gibi para var kim bilir nerelere götürecek beni. Ben şimdi ne giysem rezillik biraz. Biraz daha bavulu karıştırmaya devam ettim ve sonunda diğerlerine göre daha uygun görünen beyaz bir elbisede karar kıldım. Allahtan bunu yanıma almışım bir ara Gözde( gözde benim en yakın arkadaşım) aldırmıştı bunu zorla ama hiç giymemiştim suana kadar. Vay be ilk defa işe yaradın Gözde aferin sana.(elbise görselde)Başıma da halka şeklindeki taçımı kodum zaten saçlarım kıvırcık olduğu için hiç uğraşmadan güzel görünebiliyor. Sanırım bu benim sahip olduğum tek olumlu özellik. Kırmızı ruj benim vazgeçilmezimdir. Rimel ve kırmızı rujumu da sürdükten sonra işte şimdi hazırım.


BARAN

Allah Yarabbi... Öleceğim sanırım heyecandan. Hayır neden böyle oluyorsa kız sadece 17 yaşında ama ben ona deli oluyorum. Yemek teklifimi utana sıkıla kabul ettiğinde ne kadar belli etmesem de kafayı yiyecek gibi olmuştum çünkü bu onunla baş başa en az 2 saat geçirebileceğim demekti ve bu çok büyük bir şey benim için. Bir kere daha gömleğime ve kumaş pantolonuma baktım ve iyi durduklarına karar verdiğimde gergince arkadaki koltuğa oturdum. Takım elbise giymiyorum tabi ki ama bence her erkeğin gömlek ile  bir kıza kendini beğendirme olasılığı daha fazladır ve benim kendimi Denize beğendirmek değil aşık etmem lazım çünkü o farkında olmasa da beni sadece 2 dakikada kendine aşık etti. O yüzden bu adil bir oyun olmalı ve o da bana aşık olmalı.Saat 20.00 'a yaklaştıkça daha da heyecanlanıyorum. Onu otelin kapısından alacak ve buranın en nezih restorantına götüreceğim. Odasından alamıyorum çünkü söylediğine göre annesi kıyameti koparabilirmiş ve bende şuan için böyle bir şeyle yüzleşmeye hazır değilim. Saat 8'e yirmi kala odadan hızla çıktım ve koşar adımlarla arabaya binip otelin kapısına kadar çıkardım işte şimdi hayatımın en önemli gecelerinden birine başlamak üzereyim.

DENİZ

-Anneeeee nolursuuun lütfeeen sana yalvarıyorum izin ver.

-Deniz hayır dedim uzatma beni de sinirlendirme kızım. Hem senin ne işin var birkaç saatir tanıdığın adamın tekiyle dışarlarda? Beni tansiyon hastası falan mı yapmaya çalışıyorsun sen?

-Ay görende kocaya kaçıyorum sanar. Anne sadece bir özür yemeği diyorum hem adam bu şuanda içinde bulunduğumuz koskoca otelin sahibi Allah Aşkına bana mı bakar sence? Gerçekten sadece bir özür yemeği. 

-Vallaha hiçte öyle görünmüyor Deniz Hanım gayette senden hoşlanmış gibi. Bir dakika bir dakika sen bu ötelin sahibi mi dedin bana mı öyle geldi?

-Evet buranın sahibi

-Ay yürü git çık odadan bekletme adamı. Manyak mısın sen be koş. HADİ HADİ HADİ. Sonrada hemen bana anlatacaksın neler olduğunu.

-Hiiii annee sen ne biçim bir insan oldun böyle ya sırf para için neler diyorsun bak.

-Saçmalama kızım saçmalama Deniz. Ben o adamı gördüm o senin hayatında sahip olabileceğin en yakışılı erkek sakın kaçırma koş kızım anneni seviyorsan koş.

BENIMSINBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!