Chapter 100

7.9K 510 77

L O U I S

,,Exkluzívne: Styles a Malik predviedli show v nočnom klube Provocateur," prečítam titulok v časopise a následne ho roztvorím na príslušnej strane. Vidím fotky tých dvoch ako tancujú na bare. Neprítomné výrazy a chytanie sa za rozkroky. Odkedy to s ním Malik takto ťahá? Myslel som, že sa neznášajú. Vidím fotky ľudí ako ich nosia na rukách. Akoby boli celebrity. Čo sa už úplne všetci pomiatli.

,,Úspešný developér a podnikateľ Harry Styles (25) a futbalista Zayn Malik (25) vo včerajších večerných hodinách zavítali do jedného z najnovších a najväčších klubov v New Yorku a poriadne to tam roztočili. Aj keď Harry Styles má po nepeknom rozchode s jeho ex snúbenicou Tarou Paynovou (25) a škandalóznom videu, ktoré vyplávalo na svet a pošpinilo jeho povesť, zdá sa, že to mladému podnikateľovi vôbec neprekáža a aj napriek tomu sa baví a vymetá kluby akoby sa nechumelilo. Obaja mladíci a bývalí rivali zabávali ľudí takmer do druhej rána. Následne obaja odišli v spoločnosti dvoch dám každý k sebe domov a môžeme len hádať čo sa dialo ďalej. Blízky zdroj potvrdil, že krásna blondínka strávila u Stylesa celú noc a odišla až vo chvíli keď sa po preflámovanej noci pokúšal podnikateľ dostať do práce. Styles odviezol sympatickú blondínu do hotela a následne odfrčal do firmy.

Priveľmi rýchlo zabudol na svoju ex snúbenicu, alebo sa len snaží zabudnúť?" prečítam nahlas a nadvihnem obočie. Na druhej strane vidím Stylesa ako si vedie za ruku svoju blondínu a Malika ako drží za ruku brunetku.

,,Vidíte? Takto sa zviditeľňuje. Stačí si zájsť do baru so Stylesom a už ste na titulke v časopise," povie pobavene Joshua a pustí sa do svojho obeda. To je neskutočné. Tak na Stylesa vyjde totálna špinavosť, rozíde sa s Tarou a následne si ide do klubu baviť sa. A aby toho nebolo málo ešte tam šiel s Malikom. Čo to má znamenať? Pokiaľ viem tí dvaja sa neznášali. Museli byť na mol.

,,Ja som našiel plno odkazov na You Tube. Ľudia urobili amatérske zábery," povie Joshua a natočí na mňa svoj iPhone.

,,Aj my to chceme vidieť," povie Eleanor a so Soph sa postavia. Prejdú k nám a Josh spustí video. Naskytne sa nám pohľad na Styles na bare aj s Malikom ako tancujú na Jacksna. No to snáď nie. Myslel som, že to bol nejaký amatérsky tanec, no keď sa dívam na Stylesa vyzerá akoby mal všetky tie pohyby nacvičené. Pretočím nad tým očami keď sa ten blbec chytí za rozkrok a ruku dá nad hlavu. Hodia sa do davu a ľudia ich nad sebou nesú akoby boli bohmi. Čo to má do pekla znamenať? Oni ho snáď ešte oslavujú. Josh púšťa ešte niekoľko ďalších videí, kde spolu tancujú aj s tým dievčatami.

,,Musím ale znať, že show to musela byť dobrá. Všetci sú tam úplne zliatí," povie Josh a ja mu venujem nepríčetný pohľad.

,,Veď ho totálne žerú a oslavujú," vyprsknem na neho a on len mykne plecami.

,,Chudák Jackson. Nemá pokoj ani po smrti. Ten sa musí v hrobe obracať," povzdychnem si nad tým.

,,Náhodou im to ide," povie Joshua a ja mu uštedrím ďalší nepríčetný pohľad. Udriem ho po hlave a on sa tam okamžite chytí. Vydá naštvané: au, no stiahne sa. Eleanor preklikne na nejaké video a všetci okamžite uprieme zrak na obrazovku. Pridal to nejaký portál. Styles vychádza z klubu aj s tou blondínou. Držia sa za ruky, no až teraz si všimnem, že je to preto, aby nespadli. Hojdá to s nimi zo strany na stranu. Je tam plno novinárov, ktorý na neho pokrikujú a on sa ani nesnaží ani kryť si tvár ako to robí obvykle keď sú okolo neho novinári.

,,Uhnite z cesty k***a" nadávka je vypípnutá a ja pozdvihnem obočie. Pýtajú sa ho kto je tá blondína, no on len nadáva a vrieska po nich, aby mu uhli inak ich zažaluje.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now