Ö

30K 1.2K 52

GÜNDE İKİ BÖLÜM YAZDIM KENDİMİ AFFETTİRMEK İÇİN... SİZİ SEVİYORUM

Sabah dudaklarımdaki baskıyla uyandım gözlerimi açtım. Aras geri çekildi.

''Alarmla uyanmadın bende ikimiz içinde karlı iyi bir yol seçtim'' Yastığımı Aras'a fırlattım.

''Okomoz oçon korlo bor yol'' dedim ve dolaptan verdikleri formaları aldım. Banyoya girdim beyaz gömlek ve siyah etek vardı. Klasik okul forması işte! Onları giyip banyodan çıktım Aras'ta giyinmişti. Ama beyaz gömlekten kasları belli oluyordu. Of ya kızlar ona sulanırsa!

''O gömleğin daha büyüğü yok mu ya!''

''Ne oldu kaslarımdan önünü mü göremiyorsun?'' gözlerimi devirdim sonrada odadan çıktık. Suzan odamıza geliyordu tamda. Bizi görünce koşarak bize geldi.

''Ooo erken hazırlanmışız bakıyorum. Hadi sınıfa gidelim.

ARAS'TAN

Dar bir koridorda yürüyorduk. Üstünde Sınıf:1 yazan kapıdan girdik. Sınıfa göz gezdirdim gözüm birinde takıldı. Bill. Onu görmemle içimi sinir ve azıcık korku kapladı. Hipnotize olmuş gibi ona bakıyordum. Demek o da kontrolcüydü... Başını bana çevirdi özlerini kırpıştırıp sırıtmaya başladı. Arkadaşlarına işaret yapıp yanıma geldi.

''Demek sidikli büyümüş'' o kelime bile beni ürpertebiliyordu. 'Sidikli yine altına yapmış'  bilmiyorlardı i ailemi öldürdüğüm için o anı tekrar yaşayıp korkuyorum...

''Hala altına mı yapıyorsun merak ediyorum'' Her gün beni dövüşünü benimle dalga geçişini hatırladıkça içimi sinir doldurdu ve ona yumruk attım. Evet yıllardır hayalini kurduğun şeyi yaptım!

''Birileri üçüklüğünü unutmuş baıyorum'' dedi ve karnıma yumruk attı. Melisa'nın karnını tuttuğunu görünce dahada sinirlendim elektirikler gidip gelmeye başladı. Derin bir nefes alıp ona doğru hava akımı attım. Ateş atarsam kendimi durduramazdım çünkü.

''Benimle element savaşına girmek istemezsin sidikli.'' Dedi ve bana ateş topu attı. Ateşi havada tuttum ve ona attım.

''Aslında çok isterim''

''Düşündüğüm kadar beceriksiz değilmişsin. Ama bu hala beni yenebileceğin anlamına gelmez. Bacağındaki izlere yenilerini ekleyeceğim'' Gözlerim doldu. Gözleri Melisa'ya takıldı.

''Şu sürtük senin mi? Aslında umrumda değil''

Melisa'dan

Demin Aras'la kavga eden aşırı kaslı çocuk bana yaklaşmaya başladı ve dudaklarını benimkilere bastırdı. Geri çekildiğinde kulağına yanaştım.

''Böyle bir şeyi bir daha denersen o dudaklarını götüne monte ederim'' sonra gülümseyip Aras'ın elinden tuttum.

''Sanırım Kara Ateş olduğunu anlamamaları lazım, ve benim denge koruyucusu olmamı.'' dedim ellerindeki ateşleri gösterek zoraki bir şekilde gülümsedi ve elindeki ateşler söndü. Tam onunla sınıftan çıkarken onun sesini duydum.

''Sürtüğünle sen nereye gidiyorsunuz eğlence daha bitmedi sidikli'' ona döndüm

''Sen bana ne dedin?'' diye bağırdım.

Elementler AkademisiBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!