to znowu ja, moje drogie pierniczki.

no więc wpadłam na pewien pomysł, a przedstawia się on następująco - TRZECIA CZĘŚĆ.

zamysł jest taki, że część druga będzie zawierała jeszcze dwa rozdziały + epilog i to byłoby ostateczne podsumowanie tego, co działo się w "forever together".

ALE jeśli, tak samo jak jak, nie chcecie jeszcze rozstawać się z Niallem, Melody (wiem, że jak na razie jej nie lubimy, ale shhh), Rosie i Carmen, to mam pewną koncepcję na trzecią część.

w "forever together" nie mogliśmy doświadczyć ani Nialla jako tatusia, ani tych wszystkich innych uroczych pierdół, które mimo wszystko uwielbiamy, więc chciałabym właśnie to zawrzeć w trzeciej części.

tam już na pewno nie będzie wielkich dram, ale myślę, że byłoby to coś fajnego i przyjemnego. no wiecie, takie coś na ostudzenie nerwów po tej całej aferze z Justinem w roli głównej (wiem, że go kochacie).

jednakże to, czy ta część się pojawi, zależy tylko i wyłącznie od Was, bo nie wiem, czy chcielibyście czytać coś takiego.

jeśli uważacie, że lepiej już skończyć całe to fanfiction i trzecia część byłaby niepotrzebnym truciem dupy, to powiedzcie, naprawdę.

podsumowując: chcecie trzecią część czy nie?

mam nadzieję, że dacie mi znać (w komentarzach pod tą notką lub w wiadomości)

liczę na Was, pierniczki xx

(tak, teraz będę Was nazywać pierniczkami, mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza, a jeśli przeszkadza to macie problem, bo i tak będę to robić)

forever together // horan ✔Przeczytaj tę opowieść za DARMO!