Bunlardan Annenin Haberi Olmayacak

5.7K 211 13

"Şimdi nereye kaçacaksın sıkıştın köşeye"

Haklıydı sıkışmıştım. Bir tarafımda duvar bir tarafımda yatak. Yoksa klasik yatağın üstünden mi atlayacaktım. Aa ne fark ederdi ki sonuçta yine her şekilde Serkan hoca beni yakalayacaktı. Acaba bu kimsenin duymaması gereken oyun benim kaybetmemle yani Serkan hocanın beni patlayana kadar gıdıklaması ile mi son bulacaktı. Bulmaması benim için daha iyi olurdu. Ama hani bazı şeylerin sonu başından belli olur ya bu aynı öyle bir durumdu. Gıdıklacaktım. Sanırım daha fazla zorlamasam iyi olurdu.

"Sanırım benim için oyun bitti hocam"
"Bencede"

Yatağın yanından yavaşça dolanarak yanıma geldi. Ikimizde göz temasımızı bozmadık. Yüzü sinsice gülüyordu. Aramızda neredeyse bir-bir buçuk metrelik bir mesafe kalmıştı. Artık duvara yasladım tüm vücudumu. Içim kıpır kıpır oldu. Karnımda kelebekler uçuşuyordu. Gerçi son bir kaç gündür her Serkan hocayı gördüğüm zaman karşımda kelebekler uçuşup içim kıpır kıpır oluyordu.

Serkan hoca yavaş yavaş bana doğru yaklaştı. Artık müthiş parfümünün kokusu burnuma kadar geliyordu. Belki aramızda bir karşılık mesafe kalmış olabilir.

"Neden kaçmıyosun tatlım"
"Benim için... Game over hocam"
"Bence de... Sen parfüm mü sıktın"
"Evet"
"Niye"
"Güzel kokayım diye"

Ne diyosun asya sen ya. O adam senin sevgilin mi. Oha yaa. Benim sevgilim değil ve bende ona aşık değilim. Değilim iste değilim. Değilim... Değilim... DEĞILIM...

Şimdi Serkan hoca bana iyice yaklaştı. Kafamı yana çevirdim aşağı eğdim. Artık vücudu benimkine temas ediyordu. Burnunun kulağıma değdiğini hissedibiliyorum. Artık duvar ile Serkan hoca arasında sıkışmıştım. Ikiside bütün vücuduma temas ediyordu. Bacakları bacaklarıma... Karnı karnıma... Kolları kollarıma.

Kafasını geriye çekti. Elini kaldırdı. Saçımı tutup yavaşça geriye çekti. Hala göz teması kuramıyordum. Ama karnım kıpır kıpırdı. Bana bakıyordu. Sağ eliyle kafamdam başlayıp omzumu kollarımı yavaşça okşadı. Iki eliyle ellerimi tuttu.

"Neden bana bakmıyorsun"
"Çok yakınsınız da ondan"
"Rahatsız mı etti"

Cevap veremeden kaldım. Ne evet ne hayır. Çünkü hem hoşuma gidiyordu hemde ayıptı. Bi yandan yapmak istiyordum bir yandanda istemiyordum.

"Bence hoşuna gitti asya"

Sesi kısıldı. Sessiz mi sesli mi konuşsam diyordu sanki. O edadaydı. Şimdi bütün vücudunu benimkine yaslamıştı. Yaslanıyordu bayağı bayağı. Ellerini yavaşça ellerimden çekti. Belime doladı.

"Ne hissediyorsunuz hocam"
"Karnımda kelebekler uçuşuyor"

O böyle dedikçe ben ona gittikçe daha da çok aşık oluyordum. Hayır olamam asya yapma.

"Senin tenin çok soğumuş asya. Neden"
"Tenime ne ara dokundunuz"
"Senin tisortün göbek deliğinden yukarısını kapatmıyo farkındasın demi"
"Evet"
"Beline sarılıyorum"Gine cevap veremeyen ben

Başını tekrar benimkine.yaklaştırdı. Burnu kulağıma sürtüyordu hissedebiliyordum. Yavaş yavaş kafası aşağı doğru iniyordu. Boynuma kadar indi. Suratını boynuma iyice sürttü. Derince kokumu içime çekti. Beni duvara az daha itti. Bir kere daha kokumu iyice içine çekti. Iki eliyle kafamı iki yandan tuttu. Sonra alnını alnıma burnunu burnuma yasladı. Gözlerini kapattı bende kapattım gözlerimi. Artık vücudum daha fazla direnemedi. Yaklaşık beş on dakika boyunca hareketsiz kaldık. Sonra ellerini tekrar belime doladı ve bana daha sıkı sarıldı. Bi beş dakika da böyle kaldık. Bende ona sarıldım. Bi beş dakika daha bekledik. Daha sonra kafasını geri çekti ve ben utanırcasına kafamı eğdim. Eliyle çenemi kavradı. Yukarı kaldırdı ve gözlerini kısıp gözlerimin içine baktı. Sırtımı yatağa çevirdi. Biraz geri itti beni dizlerimin arkası yatağa değdi.

Beni itti. Yatağa sırt üstü düştüm. Yavaşça yanıma yattı. Yüzü bana dönüktü. Elini önce karnıma koydu ve belime doğru teması koparmadan ilerletti.

"Bunlardan annenin haberi olmayacak tamam mi"
"Ama..."
"Annenin haberi olmayacak"
"Ama..."

Parmağıyla ağzımı kapattı.

"Tamam mı" Cevap veremedim. Yine...

Sınıf ÖğretmeniBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!