Chapter 99

6.5K 472 94

T A R A

,,Ďakujem, že si ma odviezol," poviem keď Ashton zastane pred firmou. Moje auto je ešte u Harryho a plánujem si po neho ešte dnes zájsť. Nájdem si byt a odsťahujem sa tam. Avšak čo budem robiť s prácou naozaj netuším. Neviem, či chcem ostávať v Big Apple ale taktiež neviem či chcem odísť. Ak odídem celá tá obeť bola zbytočná. Zbytočne som prijala Harryho návrh ak odídem. Kto vie či by ma niekam inam vzali keď som teraz známa pod tým, že som spala s Harrym za prácu v Big Apple. Zamračím sa a dám si vlasy za ucho.

,,Nemáš zač. Zvládneš to?" opýta sa ma a Ashton a starostlivo sa na mňa zahľadí.

,,Keď som prežila infarkt na vašej svadbe s Gemmou, tak prežijem aj toto," pousmejem sa a zahľadím sa na firmu. Pamätám si presne na deň keď som sem prišla. Vedela som, že mi to zmení život, ale ani vo sne som nečakala, že až takto. Keď som sem prišla mojim najväčším problémom bolo to, že nebudem mať na zaplatenie nájmu. Teraz je tých problémov tisíce a všetky sa týkajú jednej osoby. Nikdy by som predtým nebola povedala, že mi riaditeľ Big Apple tak veľmi zmení život.

,,Drž sa." Ashton mi venuje úsmev, keď sa mu zahladím do očí. Prikývnem a následne sa s ním rozlúčim. Otvorím dvere a vystúpim. Cítim sa tak akoby som do firmy šla prvýkrát. Ani vtedy som nevedela čo mám očakávať. Harry chcel, aby som prišla, pretože so mnou chce niečo prebrať. Hádam, že bude chcieť hovoriť o dome o spoločných veciach a hlavne o práci. Zhlboka sa nadýchnem a vykročím vpred. Ignorujem pohľady zamestnancov, ktorí vchádzajú do firmy spolu so mnou a následne aj tých, ktorí sú vo firme. Áno. Niekoľko dní tu budem takzvanou atrakciou. Každý sa bude dívať až im tie oči vypadnú. Váhavo robím krok za krokom až kým nedôjdem k výťahu. Nastupujem sama, no počas cesty na posledné poschodie nastúpi a následne aj vystúpi niekoľko ľudí, ktorí sa samozrejme tiež dívajú. Vydýchnem keď konečne vystupujem. Prechádzam no chodbu, na ktorej konci vidím Ashley sedieť za jej stolom v jej presklennej kancelárií. Uvidí ma už z diaľky a usmeje sa na mňa. Opätujem jej len mierny úsmev. Naozaj sa tu nemám chuť vyškierať.

,,Ahoj," pozdraví ma keď podídem až k Harryho dverám. Odzdravím jej, no zbytočný rozhovor medzi nami nevyvolávam.

,,Jasne som ti povedal, že nemáš pracovať Harry," počujem zvnútra rozhorčený hlas Williama vo chvíli, keď chcem zaklopať.

,,Oh, tam by som teraz byť tebou nešla. Nepekne sa tam hádajú už celú večnosť," ozve sa Ashley. Zamračím sa a zapozerám sa späť na dvere.

,,A ja som povedal, že budem robiť čo chcem. Je to moja firma. Strč si tie tvoje diagnózy niekam. Nebudem do seba trepať žiadne sprosté lieky. Cítim sa veľmi dobre a absolútne nič mi nie je," počujem kričať Harryho. Mám ešte väčší strach tam ísť.

,,Ty si len myslíš, že si v poriadku ale nie si," kričí na neho Will späť. Pozriem na Ashley, ktorá len mykne plecami. Podídem k nej a a svoju kabelku si nechám skĺznuť na lakti.

,,Ty sa teda nenudíš," poviem mierne pobavene a Ashley sa zasmeje.

,,To si píš, že nie. Ja vlastne počúvam aj keď nepočúvam. Steny sú tu tenké," vysvetlí a ja skôr ako stihnem zareagovať, sa dvere od Harryho kancelárie otvoria.

,,Ja sa na teba fakt môžem vykašlať. Snažím sa ti pomôcť, ale vidím, že ty na to serieš," povie naštvane Will.

,,Choď už dočerta William. Neukazuj sa mi na oči najbližšie dva týždne kurva," počujem zvnútra Harryho. William naštvane zabuchne dvere a bez toho, aby si ma všimol naštvane odpochoduje preč.

,,No....tak veľa šťastia Tara," ozve sa po chvíli Ashley. Povzdychnem si a podídem k dverám. Opatrne zaklopem a hneď si aj otvorím.

,,Harry," oslovím ho polohlasne keď nakuknem dnu.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now