1.Bölüm - RÜYA

68.7K 6.3K 4.1K

Hayatı zehir eden bir aşkın panzehiri yalnızlıktır.


SEVGİLİ DOSTLARIM,

SİZLERE OKUYUCULARIM YA DA TAKİPÇİLERİM DİYE HİTAP ETMEK İSTEMİYORUM. ÇÜNKÜ SİZLER BENİM DOSTLARIMSINIZ, HENÜZ TANIŞMAMIŞ OLSAK BİLE AYNI CÜMLELERE SARILMIŞLIĞIMIZ BİZİM...

AŞK ÇIKMAZI 10 EKİM TARİHİNDE KİTAP OLACAKTIR. NORMALDE KARİYER YAYINEVİ YENİ BÖLÜM YAYINLAMAMI İSTEMİYOR FAKAT BEN YİNE DE BİRKAÇ BÖLÜM DAHA YAYINLAYACAĞIM. HİKAYEYİ KÜTÜPHANENİZDEN ÇIKARMAYIN ÇÜNKÜ KİTAP HAKKINDA DUYURULAR VE İMZA GÜNLERİ BU HİKAYENİN YENİ BÖLÜMLERİYLE PAYLAŞILACAKTIR.

LAF OLSUN DİYE SÖYLEMİYORUM, SİZLERİ GERÇEKTEN ÇOK SEVİYORUM.

DOSTUNUZ, FIRAT KAYA...

NOT: KİTABIN KAPAĞI DEĞİŞECEKTİR.

Aysima, arabasıyla evine doğru ilerlerken birden cep telefonunu sevgilisi Ceyhun'un evinde unuttuğunu fark etti. İlk sapaktan dönerek Ceyhun'un evine geri geldi. Beyaz çantasından çıkardığı yedek anahtarıyla zile basmadan kapıyı açarak içeri girdi. Sevgilisine sürpriz yapmak istiyordu ayak sesini duymasın diye sessizce içeri yürüdü yavaş adımlarla.

Yaklaşık bir saat önce bu evde sevgilisiyle birlikteydi. Güzel bir akşam yemeği eşliğinde hoş vakit geçirmişti. Birlikte mum ışığında yemek yemiş, dans etmiş mutluluktan aşk sarhoşu olmuşlardı.

Etrafa baktı Asyima ama Ceyhun'u göremedi. Yatak odasından müzik sesi geldiğini fark etti. Bir an durdu saçını kulağının arkasına attı.

"Demek beni düşünmekten uyku tutmadı ve oturmuş müzik dinliyor. Beni görünce çok mutlu olacak çook."

Sonra salondaki aynanın karşısına geçip kendini seyretti ve güzelliğine hayran kaldı. Üzerindeki kıyafetin kendisine ne kadar yakıştığına baktı. Yan döndü profilden nasıl göründüğüne de baktı, hafiften kambur duruyordu sırtını dikleştirdi. Siyah renkli, önden derin yırtmaçlı dizde biten etek ve dar kesimli beyaz gömlek giymişti. Bir düğme açtı gömleğinden, "Her zamanki gibi giderim var." dedi gülümseyerek. Yavaş adımlarla yatak odasına doğru ilerledi. Tam kapıyı açacaktı ki, içeriden gelen bir kız sesiyle irkildi.

"Dur Ceyhun, huylanıyorum."

Ardından şuh bir kahkaha sesi yükseldi. Bu ses kulağında değil ruhunda yankılandı sanki. Beyninden aşağı kaynar sular dökülmüştü adeta. Ve bu kaynar sular düşlerini eritti bir anda. "Yoksa uğruna ölümü bile göze aldığım adam beni aldatıyor mu? Eğer onu başka biriyle yakalarsam ondan ayrılabilir miyim? Ondan ayrılırsam yaşayabilir miyim?" Aklındaki sorulara yanıt ararken kapıyı açıp açmama konusunda kararsız kaldı.

Bir süre durup düşündü. "Çekip gitsem bir daha da yüzünü hiç görmesem mi acaba? Ama yok olmaz, en azından iki çift laf etmem lazım onlara." Derin bir nefes aldı. Başını kaldırdı, sırtını dikleştirdi. Tüm cesaretini topladı ve kapıyı açtı.

Gördüğü manzara karşısında şok oldu bir anda. Sevgilisi başka bir kadınla aynı yataktaydı. Korktuğu başına gelmişti, aldatılmıştı. Öfkesine hakim olamayarak kapının pervazına avuç içiyle vurdu Aysima. "Hayvan herif!" Ceyhun'un üzerine doğru yürümeye başladı. "Adi köpek, bana bunu nasıl yaparsın?" diye bağırdı avazı çıktığı kadar.

"Anlatabilirim Aysima." dedi Ceyhun. Aslında "Hadi anlat dinliyorum." dese Aysima, Ceyhun'un anlatacak hiçbir şeyi, en ufak bir mazereti dahi yoktu. Sadece zaman kazanmaya ve sevgilisini sakinleştirmeye çalışıyordu.

Aşk Çıkmazı (RAFLARDA)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!