ZAPOWIEDŹ II SEZONU II (Zayn Malik)

1.5K 136 16

Ostatnio w moją codzienność wkradła się rutyna. Chłopaki dostali szajby na punkcie mojego bezpieczeństwa, przez co większość czasu spędzałem w naszym domu, ale to akurat dobrze. Miałem czas na zregenerowanie się, dzięki czemu mogłem wrócić w odpowiedni dla mnie sposób - zaskakujący i mocno efektowny. Nie mogłem przecież nikogo zawieść, a już szczególnie mojej małej pani policjant.

Myśląc, że pozbyła się mnie, popełniła największy błąd w życiu, które tak starała się uratować. To tylko i wyłącznie ja mogę zdecydować, kiedy kogoś opuszczam... Albo on opuszczają ten świat.

-*-

Ale chujnia. Tyle w temacie zapowiedzi.

Ludzie, jest wpół do czwartej nad ranem. Powinnam spać a nie bawić się w blogi. Ale chujnia.

Pewnie zastanawiacie się, jak mi idzie pisanie drugiej części. No cóż... Jeżeli chcecie szczerej odpowiedzi, to chujowo, a tak optymistycznie to... Mniej chujowo? Never mind.

Chyba już zapomniałam jak pisać notki pod rozdziałami. Oprócz tego czuję się jakby ktoś po mnie walcem przejechał, co nie wpiszę na tumblr to odsyła mnie po pomoc, muszę się nauczyć na sprawdzian (i w tym momencie nie żartuję), boli mnie głowa... A tak poza tym, to życie jest zajebiste :)

Jeżeli macie pytania, to zapraszam do zadawania ich w komentarzu, albo na twitterze -> #TQWBff <-

Pozderki (musiałam.) i dobrej nocy,

Evansik xox

The Queen Wears Black | Zayn Malik FanFictionPrzeczytaj tę opowieść za DARMO!