Bölüm-9) Kayıp

59.6K 3.9K 1.2K

Multi: Melisa

Yeni
bölüm geldi! Taze taze, sıcak sıcaaak! Sadece bir yıldııız!

Birde Melisa yerine Eylül yazmış olabilirim kafa gidik bu aralar.

----

"Ya benim bisikletimin lastiği patlamış!" Yürüyecek miyim ben onca yolu ya!

"İstersen benimle binebilirsin" dedi Aras çapkın çapkın sırıtırken

"Yok canım sağol. Hem okula geç kalmak acil durum sayılır bence okul çok önemli yani. Hadi ben uçtum bay!" 'İşine gelince çok önemli oluyor dimi?'
Sus iç ses sus! İç sesimi susturup okula doğru uçmaya başladım. Söyleyince kendimi Winx kızları gibi hissettim biliyonuz mu? Aslında okulun başlamasına yarım saat var geç kalmam imkansızda neyse...

Okula geldiğimde bizimkiler hala gelmemişti. Bende duyuru panosuna döndüm. Ne yapıyim işsizim.

'Etkinlik haftası olduğundan dolayı yarın ormanda kamp yapılacaktır. Kamp 3 gün sürecektir. Yarın saat 6:00'da öğrencilerin ön bahçede toplanmaları rica olunur" -anonsa benzedi-

"Hadi Melisa"

"Durun bir dakika yarın kamp varmış!" Küçüklüğümden beri filmlere, kitaplara özenip kampa gitmenin hayal etmişimdir.

"Ne zaman?"

"Yarın altıda gidiyoruz!" Selin'le çak yaptık. Siz ister high five deyin ister beşlik deyin ben çak yapmak diyorum. Size ne lan?! Ben neye sinirlendim şimdi ya? Neyse konuya geri dönelim.

"Hımm." 
---
Önüme gelen kağıtla dersin sıkıcılığını düşünmeyi bıraktım. Okul Madam Coco'nun %50 + %50 indirimine benziyor bedava diyorlar ama %75'e denk geliyor deftere falan para harcıyon neresi bedava bunun! Lan ne alaka? diyeceksiniz bende bilmiyorum. Uçmak yaramadı bana galiba. Sonunda kağıdı hatırlayıp kağıda döndüm.

'Çok sıkıldım Melisa ya...'  Kağıda gözlerimi devirip. Vallaha yaramamış kağıda göz devirmeler falan. Günün sonunda tımarhaneye yatmazsan iyi!

'Demin düşündüklerimi duyduysan eğlenmişsindir' yazıp Aras'a uzattım

'Gülmemek için kendimi sıkmaktan altıma yapacaktım ya!' Kağıdı okuduktan sonra kanıt bırakmamak için yaktım ve dersin sıkıcılığını düşünmeye devam ettim.

----

"Yelle beni Drake bi bunaltı geldi içime." Drake'in sert bakışlarıyla karşılaşınca sandalyeme geri yaslandım

"Ben neden senden istiyorsam artık hava elementi ne güne duruyor?" Dedim ve kendime rüzgar yapmaya başladım.

"Oh valla element kontrolcüsü olmak mütüşük bir şey ya!" Dedi ve ayaklarımı sıranın üstüne koydum. Drake yine ölümcül bakışlarıyla karşılaşınca ayaklarımı indirdim. Kendisi azıcık titizlik hastasıdır da.

---

"Baban güzel mi Harry?"

"Ha?"

Elementler AkademisiBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!