22. Bölüm

1.9K 105 18

(Multide Zeynep var)

"Yaralı kuş dövmesi."

"Yaralı kuş dövmesi mi?"

"Evet. Sen bana "gökyüzüm" diyorsun ya işte sen de o gökyüzünde uçan yaralı bir kuşsun. Seni yaralanmana sebep olan o gökyüzüydü aslında. Ama sen buna rağmen, yaralı olmana rağmen yaralarını sardın ve hiç vazgeçmedin gökyüzünde özgürce uçmaya kanat çırpamaya. Gökyüzü sen olunca tamamlanıyor biliyor musun? Sen olmayınca, senin kanat çırpma sesin olmayınca gökyüzü kendini çok eksik hissediyor. Şimdi yoruldun belki kanat çırpmaktan ama sen gökyüzünden vazgeçersen eğer o gökyüzünde bir daha güneş açmaz. Dört mevsim kışı yaşar. Sensiz nefes almanın bile anlamı yok. Gökyüzünü sensiz bırakma. Özür dilerim Kerem... Seni çok seviyorum yaralım..." dedi Zeynep ve her ikisinin de gözlerinden yaşlar firar etti.

Kerem arabayı kenara çekip kemerini çıkardı ve Zeynep'e döndü.

"Vazgeçmeyecem gökyüzüm. Seni sevmekten de gökyüzünde uçmaktan da vazgeçmeyecem. Seni çok seviyorum gökyüzüm." dedi ve Zeynep'i öptü Kerem.

Nefessiz kaldıklarında birbirlerinden ayrıldılar

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Nefessiz kaldıklarında birbirlerinden ayrıldılar. Zeynep sevdiği adamın yanağındaki yaşı sildi usulca.

Kerem'in intihar izi olan sol elini elleri arasına aldı ve izin üzerini öptü Zeynep

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Kerem'in intihar izi olan sol elini elleri arasına aldı ve izin üzerini öptü Zeynep. Çok seviyordu bu adamı. Canı pahasına hem de. Kuşun gökyüzüne olan aşkı gibiydi Zeynep ve Kerem'in aşkı. Öyle vazgeçilmez, öyle uçsuz bucaksız bir aşktı.

"Benden hiç gitme Kerem. Ben sensiz yaşayamam." dedi Zeynep.

Kerem sevdiği kadının yüzünü avuçları arasına aldı. Alınlarını birbirine yasladı. İkisi de gözlerini kapatıp kendilerini bu büyülü ana bıraktılar.

"Ben senden hiç gidemem ki, ben sana kalmaya geldim, seni yanıma almaya geldim. Hem ben senden gidersem kanatlarım kırılır. Yaşayamam, ölürüm."

"Ben seni toprağın altında da üstünde de severim ama sen sakın benden önce ölme. Sen ölürsen toprağın altı benim cennetim olur ve bende senin peşinden gelirim." diyerek ellerini Kerem'in yanaklarına yerleştirdi Zeynep.

AŞK YARASI (TAMAMLANDI) Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!