Chapter 96

6.2K 482 79

T A R A

Niežeby som bola nervózna z večere s pani Stylesovou ale vždy som nepokojná z neznámych vecí. Tráviť čas s Harryho matkou je presne skok to neznáma. Vstup do tmavej miestnosti, v ktorej na vás môže číhať čokoľvek. Harry je z toho celý nervózny a ofučaný, akoby mal ísť na tú večeru on sám.

Zvolila som pohodlné oblečenie. Spoločenské čierne úzke nohavice so zlatým zipsom na vreckách po bokoch a bielu voľnú blúzku so širokými ramienkami. Doplním to šperkami. Vlasy si nechám voľne rozpustené.

,,Nemám z toho dobrý pocit," počujem Harryho za sebou. V odraze zrkadla, do ktorého sa dívam vidím, že sa opiera o zárubňu dverí s prekríženými rukami na hrudníku.

,,Nesmieš si to tak brať. Musíš si uvedomiť, že tam idem preto, aby som zistila pravdu," usmejem sa do odrazu. Počujem jeho povzdych a následne kroky ako sa ku mne približuje.

,,Stav sa so mnou o dvacku, že sa tej večere ani nedotkneš, pretože z nej budeš mať tak stiahnutý žalúdok, že ti pri pohľade na jedlo príde zle," zašepká mi do ucha, keď ma zozadu objíme. Usmejem sa.

,,Nemusím sa s tebou stavovať. Viem, že to tak bude," zasmejem sa.

,,Daj mi dvadsať dolárov," povie a ja sa zamračím. Otočím sa na neho a nechápavo pokrútim hlavou.

,,Prečo?" opýtam sa hľadiac mu do očí.

,,Iba tak," pokrčí plecami a usmeje sa.

,,Harry si miliardár. Dvadsať dolárov ti bude na nič a nedám ti ich," odseknem a objímem ho.

,,Prečo vlastne matku nevezmeš k Williamovi? Je to tvoj psychológ. Mňa si tam tiež vzal keď sme mali problémy a pomohlo nám to. Will je dobrý psychológ možno by to pomohlo aj tebe a tvojej mame," navrhnem a prejdem k svojmu toaletnému stolíku. Vezmem si odtiaľ sýtoružový rúž.

,,Nie, nie, nie, nie. Nám nepomohol William ale sex. S mojou matkou sa vyspať nemôžem," povie a v odraze zrkadla na mojom stolíku vidím ako ho strasie. Nanesiem si rúž a pousmejem sa.

,,Navyše partnerská terapia bol môj najidiotskejší nápad vôbec. Musel som byť zúfalý, keď som to navrhol," posťažuje sa a ja pozdvihnem obočie. Náhodou myslím, že to bolo fajn. Pomohlo nám to len Harry si myslí, že sa všetko vyrieši sexom. Je toho názoru, že uzmierovací sex je to najlepšie čo môže byť. Ja osobne si myslím, že pozerá priveľa amerických filmov. Všetko nevyrieši sex. Bohužiaľ pre Harryho je to taktiež životný štýl.

,,Myslím, že to bolo fajn. Pomohlo ti to uvedomiť si, že to, že nevieš kedy mám narodeniny je veľmi naozaj veľmi zlé," otočím sa na neho a mierne sa na neho zamračím.

,,Dokedy mi to budeš pripomínať? Už je to za nami, tak to nechaj plávať," rozhodí rukami a podíde ku mne.

,,Matka by so mnou ku žiadnemu psychológovi nešla, pretože ona sa ani nesnaží mať so mnou lepší vzťah, tak prečo sa mám snažiť ja? Len by som sa pred ňou ukázal ako úplne úbožiak, že v niečo také dúfam," chytí ma za boky a jemne mi ich začne masírovať.

,,Nie si jediný kto stále dúfa. Ja práve dúfam, že z nej niečo vytlčiem," pohladím svojho snúbenca po tvári. Pousmejem sa a objímem ho.

,,Uhmmm ty tak krásne voniaš," šepne po chvíli a ucítim bozk na mojom krku. Usmejem sa a rýchlo sa odtiahnem. Je čas ísť, lebo po takých rečiach sa to vždy zvrtne. Harry ma však nepúšťa a ďalej ma drží v náručí. V tých svojich veľkých dlaniach drží moje boky. Niekedy si pri ňom pripadám naozaj veľmi maličká.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now