Ups! Tento obrázek porušuje naše pokyny k obsahu. Před publikováním ho, prosím, buď odstraň, nebo nahraď jiným.
NEZNÁMÉ ČÍSLO VÁM POSLAL ZPRÁVU (26)
N: Ahoj!
N: Přihlásil jsem se do školní soutěže
N: Musel jsem napsat i své telefonní číslo
N: TO JE DOCELA SKANDÁL MIMOCHODEM
N: Dneska jsem se koukal na tu nástěnku
N: A někdo dopsal tvé číslo vedle té mé
N: Tak jsem si říkal, že ti napíšu 🤗
N: Ahoj x2!
N: Jmenuji se Taehyung
N: Moc rád tě poznávám! 💛
N: Jsem rád, že budu mít nového kamaráda!
N: Mám jich málo :(
N: Vlastně jenom jednoho
N: ALE JIMIN JE SUPER
N: On je vlastně 100v1
N: Často spolu chodíme na zmrzlinu 🍧
N: Teda jenom když je teplo ☀️
N: Jinak v zimě na kávu ☕️
N: Ale má partnerku, tak nemá moc času
N: Ruším tě?
N: Máš hodně práce viď?
N: MOHLI BYCHOM JÍT VEN
N: AŽ BUDEŠ MÍT ČAS
N: URČITĚ JSI HROZNĚ FAJN!
N: Doufám, že žiješ
N: NEUMŘEL JSI ŽE NE???
N: co to kurva ??
N: OMG!!!
N: ŽIJEŠ! 💛
-
Ahoj sluníčka!🖤
dostala jsem chuť na random texting, kdysi v minulosti jsem už texting psala (Distant boy), ale wattpad mi tu knihu zablokoval kvůli nevhodnému obsahu - především tedy kvůli obrázkům. Nicméně, již budu chytřejší.
Texting je dosti oblíbené, jde o nenáročné čtení a vzhledem k tomu, že moje příběhy vždy plánuji měsíce dopředu, musím u nich přemýšlet, dodržovat jisté věci, tak můj mozek též ocení nenáročný, hloupý a klišé kontent, takže upozorňuji, že půjde opravdu o shit show, žádný vysoký úroveň zde nenaleznete, texting jsem měla hotové do týdne a bude to i znát ;)
Mezi textingem bude i klasické vyprávění, neberte pak prosím v potaz, že Taehyung odepisuje na levé straně a pak třeba bude vyprávění z jeho pohledu, vím, že pak by ty zprávy měly být vpravo, ale nechce se mi to přehazovat tam a zpátky, chápete.
Nechci narušovat vaše bezstarostné čtení, takže už nebudu příběh komentovat na konci kapitol.