Nicole

Seděli jsme v baru, kde nás Lisa pak vzala. Bylo mi na nic. To co jsem udělala Natovi, mě tolik mrzelo. Přehnala jsem to a moc, ale už se to nedalo vrátit. Popíjeli jsme nějaké drinky, když najednou Lisa ukázala ke dveřím. Koukla jsem tam a uviděla, jak dovnitř míří cast TVD. Mezi nimi se mihl i Nate. Když jsem ho uviděla, raději jsem se otočila zpět k baru a doufala, že si nás nevšimnou a sednou si někde ke stolu, ale to jsem se šeredně spletla. Candice se hned s úsměvem přiřítila k nám a ostatní jí následovali. S ní tam a Natem tam totiž byli ještě Nina, Ian, Paul, Joseph, Kath, Claire a Daniel. Rychle jsem do sebe hodila drink a objednala si dvojitou whisky.

„Ahoj holky, můžeme se přidat?" pozdravila nás Candice s jejím typickým úsměvem.

„Ahoj, jo samozřejmě," pousmála jsem se a pozdravila i ostatní.

Nemohla jsem jí říct ne, nemám náladu, tak jsem souhlasila. Věděla jsem, že se na mě Lisa zase naštve, ale co už. Nate si sedl co nejdál ode mě na druhý konec baru a vůbec si mě nevšímal. Popravdě se mu ani nedivím. Jen co si všichni Luciini kolegové k nám přisedli, ona se po pár minutách zvedla a šla si sednout opodál ke stolu. Koukala jsem za ní, měla možnost si s nimi popovídat a ona zase jen utekla.

„Hele Nici, proč jsi praštila Nata?" zeptala se mě Candice a najednou se na mě všichni podívali, včetně jeho.

„Políbil mě," řekla jsem nervózně a napila se.

„To přece není žáden důvod," smál se Ian.

„Snad dokážu sama posoudit co je a co není důvod," odpověděla jsem a koukla na Nata.

Uhnul pohledem a dělal, že si prohlíží zlatavý mok ve své sklence.

„Možná jsem to přehnala, ale mám své důvody a byla bych ráda, kdybyste toho už nechali," koukla jsem na ně doufajíc, že na tohle téma se už vyjadřovat nebudou.

A oni toho vážně nechali. Napila jsem se, kdy ke mně přišla Lisa a oznámila mi, že už jde. Nemělo cenu ji přemlouvat, aby zůstala a tak jsem jí řekla, že si pak vezmu taxi, ona se rozloučila a odešla.

„Jak se ti tu vůbec líbí? Myslím v Atlantě?" zeptal se po chvíli Paul.

„Jo je tu hezky, ale zatím jsem toho nestihla moc vidět," pousmála jsem se na něj.

„Tak pokud budeš chtít a bude čas, můžeme ti město ukázat," vmíchala se do toho Nina.

„Tak jo, já jsem pro," souhlasila jsem a napila se.

„A nestýská se ti? Po rodině a tak?"

Když to Paul vyslovil, zamrazilo mě.

„Já... ne já už rodinu nemám," řekla jsem a rychle si objednala dalšího panáka.

„To je mi líto. Nevěděl jsem, že jsou mrtví," řekl tiše a koukl na mě.

„Oni nejsou mrtví, teda pro mě ano, ale stále žijí. Oni jen nestojí o svou dceru, to je vše," dokončila jsem tohle téma a napila se.

V duchu jsem si nadávala, že jsem vůbec něco říkala, nic jim do toho nebylo a ze mě to najednou vypadlo, ani nevím jak. Ostatní se dál bavili a já po očku sledovala Nata. Ani jednou se nepodíval mým směrem, tak jsem toho nechala a dál se věnovala své sklence. Najednou mi začal vyzvánět mobil jako šílený. Vzala jsem ho a vyšla ven, ani jsem se nepodívala na displej, kdo to je a zvedla to.

„Kdepak jsi miláčku," začal hned bez pozdravu a já v tu ránu věděla, s kým mluvím.

„Co chceš Marco?"

Long Road to Happiness [TVD ff - CZ] ✔️Přečti si tento příběh ZDARMA!