Chapter 94

8.5K 505 33

Žiadosť o ruku? To bolo naozaj to posledné čo som od Harryho čakala v najbližšej dobe. Nemyslela som si, že keď otcovi vykričím, že ak ma Harry o ruku požiada tak to Harry naozaj urobí len čo sa vrátim z Los Angeles. Viem, že Harry neustále každému vravel ako si ma vezme, zdôrazňoval, že je môj budúci manžel ale myslela som, že to vraví len, aby odo mňa odohnal chlapov. Nemyslela som si, že to naozaj urobí.

Povzdychnem si nad ním a priložím mu ruku na jeho tvár. Starostlivo sa mu zapozerám do očí a pohladím ho.

,,Harry ty si si už zase dal Jacka? Vieš, že ti tento druh alkoholu nerobí dobre." Ako to poviem Harry nado mnou pretočí očami.

,,Tara ja som triezvy...takmer..." dodá a zloží si moju ruku z tváre.

,,V akom stave si kupoval prsteň?" opýtam sa a prekrížim si ruky na prsiach.

,,Bol som triezvy. Čestné slovo," zdvihne do vzduchu dva spojené prsty. Prižmúrim oči a premeriam si ho. Ten chlap je neskutočný. Ako jeho priateľka by som mala spoznať kedy klame a nie. Lenže on by mohol pokojne vyhrať aj Oscara za niektoré svoje herecké výkony.

,,Mal by som prestať klamať. Veď mne ľudia normálne neveria," povzdychne si nešťastne a pretrie si tvár.

,,Keď už vravím pravdu tak to mi už nikto neverí," sťažuje sa ďalej a premeriava si ma. A práve sme našli nevýhodu byť dobrým hercom.

,,Môžeš mi už odpovedať? Začínajú mi tŕpnuť nohy a mám pocit, že sa každú chvíľu zložím na zem," prosebne na mňa pozrie a mierne sa pousmeje. Cítim sa popravde výnimočne, že ma Harry Styles žiada o ruku. Dokonca si predo mnou kľakol. To on tuším ešte pred nikým neurobil. Nikdy som si nikdy nemyslela, že budem s niekým tak vplyvným ako je riaditeľ tej najväčšej a najprestížnejšej firmy v Amerike. Možno sa nájdu ľudia, ktorí si myslia, že práve to je ten dôvod, pre ktorý s nim som. Nie je to ani zďaleka pravda. Harryho milujem najúprimnejšie ako to len ide.

Pokrútim nad ním hlavou a úsmev mu opätujem.

,,Ale mám jednu podmienku," zdvihnem ukazovák do vzduchu a on prekvapene zamrká.

,,Nikomu nepovieme, že si ma požiadal o ruku pod vplyvom alkoholu," pousmejem sa a sledujem ako si úľavne vydýchne. Zamračím sa. Čo to má znamenať?

,,Myslel som si, že budeš hneď chcieť deti," prenesie a ja nad ním musím pretočiť očami. On je neskutočný. Viem, že deti nemá rád a popravde ani od neho nečakám nijakú podporu až po nich zatúžim. Všimla som si, že ho celkovo také veci desia. Na tehotné ženské na ulici sa díva s takým odstupom. A to nevravím o tom keď vidí nejaké dieťa plakať alebo kričať.

,,Takže to znamená áno?" opýta sa ma rýchlo keď vidí ako ho pražím pohľadom. To by sme neboli mi keby sme sa okolo jednej veci toľko nedohadovali.

,,Áno vezmem si ťa," odpoviem celkom vážne. V tej chvíli sa na mňa Harry začne šťastne zubiť a nešikovne mi ten prsteň nastokne na prst. Chytí ma za ruky a postaví sa. Vytiahne ma na nohy a vtiahne si ma do svojho náručia. Jednu ruku mu obmotám okolo krku a druhú okolo chrbta. Pevne ho stisnem a týmto mu chcem dať najavo, že jeho slová beriem vážne a potrebujem ho. Stisk mi oplatí a ja sa nad tým usmejem.

Vypísknem vzápätí keď sa moje nohy odlepia od podlahy a ocitnem sa na Harryho rukách.

,,Vieš, že nemám rada keď ma takto nečakane zdvihneš," poviem zamračene a dívam sa naokolo. Harry sa zasmeje a postupuje ku schodom.

,,Ja si myslím, že to máš rada len sa tváriš, že nie. Ktorá ženská nemá rada keď ju chlap nosí na rukách?" spýtavo sa na mňa pozrie a dvakrát nadvihne obočie. Sklopím pohľad a začervenám sa. Isteže sa mi to páči len nemusím keď je to tak nečakané. Započujem Harryho smiech.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now