3.BÖLÜM

5.8K 134 4

Sabah Selin güzel bi kahvaltı yapıp sporunu yapar.O sırada şırnaktaki arkadaşı arar Selin telefonu açar ve arkadaşıyla güzel sohbet ederler sonrada arkadaşı hem iyi hemde kötü haberi söler kötü haber dedesi vefhat etmiş.İyi haberse dedesi bütün mal mülk hepsini Selin'in üstüne yaptırmış ayrıca bi not bırakmış notta ben öldüm ama sen kendine iyi bak bütün paraları kullan kızım seni çok seviyorum. arkadaşı telefonu kapatır Selin hemen uçağa binip Şırnağa gider orada teyzesi ile karşılaşır Teyzesi bi süre burada kalmasını ister selin kabul eder.2 gün kaldıktan sonra geri evine döner.şırnakta bütün miras işleri yapılmıştır. Selin eve dönünce aklına bir fikir gelir.

FİKRİ=Dedesinin mirasıyla bir sürü alışveriş yapıp kalanla bir villa alıp zengin görünüp Berke yaklaşacaktı.

hemen giyinip evden çıktı.Evide satılığa çıkardı ne şanslıydı ki ev hemen sahiplendi.evi 100.000 milyara sattı. çarşıdaki mağzaları gezdi ve tam bi zengin oldu daha sonra kuaföre gitti ve bütün bakımını yaptırdı oradan yeni aldığı villaya gitti.. Oranında bütün çalışanları vardı hizmetçisinden bahçivanına kadar hepsi.

villa eşyalıydı ve eşyalar kullanılmamış yeniymiş.O yüzden hiç zorluk çekmedi oturmada.

aklına birden Neriman geldi.hemen onların villasına gitti.

Selin- Ben sizi yakından tanıyorum Neriman hanım siz beni belki bilmemişsinizdir.

Neriman-evet tanıyamadım neyse isterseniz masaj salonuna geçelim hem orada rahatlar güzelce sohbet ederiz.

Selin-olur büyük bir zevkle

İkiside hazırlanıp masaj salonuna gider ve masajlarını yaptırırlar daha sonra Selin kendi villasına döner .Bu gün selin için süper bi gündür.Saat geç olmuştur Selin uyur...

Sabah Selin güzelce sporunu ve kahvaltısını yapar.Ardından özel tuttuğu hocalarıyla kurslarına(dans konuşma oturup kalkma vb.)başlar.kurslarını çok iyi yapar.Akşam yemeğinden sonra bir mesaj gelir.

Mesajda yarın akşam 10 yıldızlı ...... otelinde kokteyli partimiz vardır sizide bekleriz.

Selin ek mesajda yazan davetliler listesinde Berk'i görür ve ayrıca ece de vardır.Bu parti Selin için çok iyi olmuştur.Berk ile tanışacak ve hizmetçi olarak değil zengin bir kız olarak tanışcak..

zengin oğlan & hizmetçi kızBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!