2.Bölüm

7.1K 164 15

Diğer gün

Berk bardan sabah 5 gibi gelir.O anda selin uyumamıs mutfakta bir şeyler atiştiriyomus Berk onu görmüş tabi sarhoş olunca kafası gidikmiş. Hemen sarhoş kafayla koşarak mutfağa girmiş. Selin Berki görünce çok şaşırmış. Berk koşarken ayağı takılmış ve Selin'in üzerine düşmüş. Tamda Neriman Hanım uyanmış. Selin ve Berki o halde görünce çok sinirlenmiş ve hemen Selin 'e bağirmis ve

Neriman- kovuldun!!!
tabi hersey Berk in yüzünden oldu.selin üzülerek valizini toplayıp gitmiş. Tanıdığı kimse olmayınca valizindeki parayla bir pansiyon da kalmış parası sadece bir geceye yetmiş. Sabah olunca pansiyon dan çıkmış. Cadde de dolaşırken Berk e rastlamış.
Selin-Aaaa Berk Bey :o

Berk- Selin sen napiosun burda?

Selin- şey hani dün gece anneniz kovmustuya ondan böle kala kaldim.

Berk- Haa of bnm yüzümden kovuldun en iyisi bn sana kendimi affettirmek için sana bir apart. bulalım ne dersin. .

Selin- çok teşekkür ederim Berk bey. Ama ben bunu kabul edemem. Üzgünüm

Berk- Nolur kabul et.

Selin-Peki berk bey :D

Berk -bey deme artık berk de.

Selin - tabi berk.

ikisi de ev ararlar ve tam merkezde çok güzel bir ev bulurlar.ev eşyalı ve lüxstür.Berk evden çıkar ve hemen kendi villasına gider.Selin de evde rahatça bi duş alıp yatar.gece geç saatlerde 2-3 gibi berk villaya giderken kaza yapar.Oradaki kişiler hemen ambulans ve polis çağırır.Berk'e çarpan Selin'in abisidir.Fakat Berk kendisine çarpanın Selin 'in abisi olduğunu bilmez.Selin'in abisi hemen Selin'e haber verir.Selin telaşlı bir halde emniyet müdürlüğüne gider.

Komser-Selin hanım abiniz malesef 2 gün nezaret hanemizde kalacak.üzgünüm

Selin-Abimi nolur serbest bırakın nolurr.

Komser-Malesef Selin hanım abiniz kaza yaptı biliyorsunuz.

Selin-Biliyorum komser bey, iyi geceler.

Komser-Size de Selin hanım.

Selin eve gider ve üzgün bi şekilde uyur ve rüya görür.Rüyasında Berk 'in ondan yardım istediğini görür.Berk'in her yeri yara bere içindedir .Selin tam yardım ederken abisi araya geçer ve Selin 'in kolundan asılıp götürür.Tabi Selin çok korkup uyanır.

zengin oğlan & hizmetçi kızHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin